Barbara Kurdej-Szatan wypoczywa na Majorce. Aktorka chwali się zdjęciami z rodzinnych wakacji! [FOTO]

Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał uchodzą za jedno z najszczęśliwszych małżeństw w polskim shoł biznesie. Para często publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie. Teraz postanowili odpocząć po wielu miesiącach pracy. Razem z dwójką pociech wyjechali na Majorkę!

Barbara Kurdej-Szatan - życie prywatne, kariera

Urodziła się w 1985 roku w Opolu. Barbara Kurdej-Szatan w swojej karierze była związana z kilkoma teatrami m.in. Teatrem Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu, Teatrem 6. piętro oraz Krakowskim Teatrem Variété. Ukończyła PWST w Krakowie. W latach 2013-2021 występowała w serii spotów reklamowych znanej sieci komórkowej. Zagrała w wielu filmach m.in. "Ciacho", "Dzień dobry, kocham cię!", "Wkręceni 2", "Pech to nie grzech" oraz "Swingersi". Brała udział również w takich programach jak "Taniec z gwiazdami", "Kocham cię, Polsko!" czy "Mask Singer". Od 2011 roku jest żoną Rafała Szatana. Mają córkę Hannę (ur. 2012) oraz syna Henryka (ur. 2020).

Rodzinne wakacje na Majorce

Państwo Szatan są uważani za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie, na których widać jak wielkim uczuciem się darzą. Ostatnio możemy obserwować na ich profilach relacje ze wspólnego wypoczynku. Basia i Rafał razem z dziećmi udali się na Majorkę. Na zdjęciach widać, że cała czwórka bawi się naprawdę świetnie. Wypoczynek na plaży, zabawy na piasku i zwiedzanie wyspy - to tylko niektóre z atrakcji. Internauci zdecydowanie mają na co popatrzeć. Fani zwrócili swoją uwagę zwłaszcza na zdjęcie Rafała, który zapozował bez koszulki z piękną Basią u boku. W komentarzach aż zawrzało. Miłe słowa można spotkać również pod postami Barbary.

Wow;

Pięknie!;

Robi wrażenieee;

W rodzinie siła!;

Podziwiam Panią za szczerość i naturalność!;

Piękne zdjęcie!

- czytamy.

Zachwyceni fani zalali małżeństwo komplementami i życzeniami udanych wakacji. A wam jak się podobają takie widoki?

Naga Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem na łące! Tak wygląda w nowym teledysku do magicznej piosenki [WIDEO]
Basia Kurdej-Szatan nie raz już pokazywała fanom, że ma artystyczną duszę. Tym razem znowu to udowodniła. Gwiazda właśnie wystąpiła w niesamowitym teledysku, do piosenki zaśpiewanej po......

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze