Bardziej frywolna niż zwykle?! Beyoncé ledwie wcisnęła pełne kształty w obcisły zestaw [FOTO]

To prawdziwa gratka dla wielbicieli amerykańskiej gwiazdy! Beyoncé wróciła do Internatu po ponad sześciu tygodniach. A jej powrót odbył się z przytupem! Przecież sława pokroju takiej piosenkarki nie mogła zjawić się w sieci przez nikogo niezauważona. Stąd jej doprawdy wyzywająca stylizacja. Czy przylegający strój i obfity biust okazały się wystarczające, by ponownie wzbudzić zainteresowanie internautów? Oceńcie sami...

Zwierzę sceniczne…

Beyoncé zyskała rozgłos już w latach 90. XX wieku. Była liderką girlsbandu R&B oraz Destiny’s Child, który został jednym z najlepiej sprzedających się zespołów żeńskich na świecie. Swoje pierwsze pięć nagród Grammy wygrała jako solowa artystka. Także dwukrotnie dotarła na szczyt listy Billboard Hot 100, zawdzięcza to singlom „Crazy in Love” i „Baby Boy”. W 2006 roku, utwór „Single Ladies (Put a Ring on It)” został okrzyknięty piosenką roku. Beyoncé zapisała się na kartach historii jako najczęściej honorowana artystka w dziejach Nagród Grammy, gdyż ma na swoim koncie aż 28 wyróżnień.    

Jak wracać, to tylko w stylu „SEXY”! 

Beyoncé absolutnie zaskoczyła swoich fanów! Po sześciu tygodniach wróciła ze zdwojoną siłą, o czym świadczą kadry z jej udziałem. Przygotowana przez nią niespodzianka oszołomiła internautów. Bowiem gwiazda zdecydowała się zapozować w pikantnej sesji zdjęciowej.

„Uciekający” biust?

Beyoncé przywdziała opięty, bordowy dres, który mocno obciska dorodne kształty artystki. Do tego stopnia, że obfity biust piosenkarki niemalże chce się wyrwać na wolność. Sporych rozmiarów piersi cudem nie wpadają ze sportowego topu, zwłaszcza widać to na czwartym ujęciu. Artystka ma oczy zasłonięte okularami przeciwsłonecznymi, a jej włosy swobodnie okalają ramiona. Oczywiście prezentuje się znakomicie! Widać, że odpoczynek dobrze jej zrobił.

Parę słów o Beyoncé 

Artystka naprawdę nazywa się Beyoncé Giselle Knowles-Carter. Urodziła się i wychowała w Houston w Teksasie. Od 2002 roku gwiazda pozostaje w związku z raperem Jayem-Z, z którym kilkakrotnie współpracowała muzycznie. W wydaniu Księgi rekordów Guinnessa z 2011 roku, Beyoncé i Jay-Z zostali uznani za najbardziej wpływową i najlepiej zarabiającą parę świata. Są rodzicami bliźniaków córki Rumi i syna Sira.

Beyoncé ma na swoim koncie także udział w produkcjach filmowych, jak: „Dreamgirls” (2006 rok), czy „Obsesja” (2009 rok). Również miała okazję współpracować z kompozytorem Hansem Zimmerem przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu Disney’a „Król Lew” (2019 rok), czego owocem jest piosenka „SPIRIT”.

Czytaj też:

Aferzystka w formie! Lady Gaga wraca epatując nagością. Bez stanika i obiekcji [FOTO]
Amerykańska gwiazda szokuje od wielu lat. Już nie raz przyprawiła swoich fanów o stany przedzawałowe... Tym razem nie jest inaczej. Jak szaleć, to szaleć! Znakiem rozpoznawczym Lady Gagi jest jej zamiłowanie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze