Baron i Sandra Kubicka będą mieli dziecko? Modelka napisała wszystko wprost!

Sandra Kubicka zabrała głos po niedawnych słowach swojego chłopaka. Baron na planie "The Voice of Poland" złożył jasną deklaracją w temacie powiększenia rodziny. Wkrótce zakochani doczekają się wspólnej pociechy? Modelka postawiła sprawę jasno.

Baron mówi o zostaniu ojcem

TVP2 pokazuje obecnie czternastą edycję programu „The Voice of Poland”, w którym w gronie trenerów znajduje się m.in. Aleksander Milwiw-Baron. Jak się ostatnio okazało, jednym z najczęściej poruszanych za kulisami show w tym sezonie tematów jest ojcostwo muzyka Afromental. O plany dotyczące bycia tatą najchętniej podpytuje go Justyna Steczkowska.

Dziecko Barona chodzące po tym świecie to jest coś wspaniałego, tak myślę

– stwierdziła raz, na co Baron zadeklarował:

Ja coraz bardziej jestem do tego gotowy

Wszystko powróciło w czasie jednego z kolejnych dni zdjęciowych. Justyna, będąc pod wrażeniem tego, jak doskonały kontakt jej 39-letni kolega ma z najmłodszymi uczestnikami „The Voice of Poland”, dalej drążyła.

Baron, czas ci zostać ojcem!

– powiedziała i doczekała się kolejnego potwierdzenia.

Ukochany modelki Sandry Kubickiej, choć mocno speszony, ponownie przyznał:

Ja jestem absolutnie gotowy

Baron ojcem? Wszystko wyszło za kulisami "The Voice of Poland"! [WIDEO]
39-letni Aleksander Milwiw-Baron zostanie ojcem? Na planie programu "The Voice of Poland" wywiązała się dyskusja, która nie pozostawiła w tym temacie wielu wątpliwości. Mamy nagranie!

Kubicka o dziecku z Baronem

Wyznanie trenera „The Voice of Poland” odbiło się szerokim echem, stając się obiektem kolejnych publikacji w mediach. W końcu po paru dniach od całego zamieszania głos w sprawie postanowiła zabrać sama Sandra Kubicka. 28-letnia gwiazda, która z gitarzystą zespołu Afromental związana jest od 2021 roku, postanowiła publicznie zwrócić się do partnera.

Kubicka, publikując na InstaStories jeden z artykułów poświęconych słowom Barona, zamieściła pod spodem komentarz niepozostawiający wątpliwości, co myśli na temat powiększenia rodziny. Choć jej słowa można odbierać jako żartobliwe, to jednocześnie sugerują one, że modelka jest otwarta w kwestii posiadania dzieci.

Te, pan Baron, co ja czytam! Wracaj na chatę i możemy wziąć się do roboty

– zwróciła się do swojego chłopaka na Instagramie.

Oceń ten artykuł 13 14

Ogólna ocena Baron i Sandra Kubicka będą mieli dziecko? Modelka napisała wszystko wprost! to: 48% / 100%, uzyskana z: 27 głosów.