hity na MAXXa
hity na MAXXa

Bartek i Karolina z "Love Island 8" wywołali skandal tuż po finale. Czy nadal mają ze sobą kontakt?

Finał programu: "Love Island. Wyspa miłości" odbył się kilka tygodni temu, ale to, co działo się po nim, wywołało prawdziwą burzę w sieci. Głównymi bohaterami tej sytuacji byli Karolina i Bartek. Czy nadal mają ze sobą kontakt?

Uczestnicy „Love Island 8” po programie

Które pary z minionej edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości” przetrwały? Od finału 8. edycji show niebawem minie miesiąc. Ostatni odcinek został wyemitowany 16 października. Wówczas prowadząca – Karolina Gilon – ogłosiła, że pierwsze miejsce zajęli Laura i Armin. Tuż za nimi znaleźli się Jaqueline i Bartek, na trzecim miejscu: Karolina i Rafał, a stawkę zamykali: Oliwia i Adam.

Niemal tuż po zakończeniu „Love Island 8” finaliści dokonali własnego „przeparowania”. Jaqueline poinformowała, że nakryła Karolinę i Bartka w hotelowym łóżku. To wywołało falę komentarzy i oświadczeń, które pojawiały się w mediach społecznościowych. Wówczas Islanderzy przyznali, że chcą rozwijać tę znajomość.

Bartek z "LI 8" wydał obszerne oświadczenie w sprawie zdrady. Jaqueline odpowiedziała mu w... czterech słowach!
To, co wydarzyło się po finale "Love Island 8", z pewnością będzie komentowane jeszcze przez długi czas. Na obszerne oświadczenie Bartka w sprawie jego zażyłości z Karoliną odpowiedziała inna Isalnderka - Jaqueline. Jak jego...

Czy Karolina i Bartek teraz są razem? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie. W ostatnim czasie trafiły tam sporo zdradzające fotografie.

Karolina i Bartek z „Love Island 8” razem na nowych zdjęciach

Karolina Gackowska i Bartłomiej Ratajczak należą do grona osób aktywnie działających na Instagramie. To właśnie tam uczestnicy show dzielą się swoim szczęściem – Islanderzy spędzają ze sobą niemal każdą wolną chwilę! Wycieczki, wyjścia na gale, ale też spotkania na salach treningowych – tak Karolina i Bartek dbają o rozwój znajomości nawiązanej na „Wyspie miłości”.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Zupeczka_ (@karolina_gackowska_)

Relacja wspomnianych bohaterów od początku wzbudzała skrajne emocje. Podczas gdy jedni krytykowali zachowanie uczestników względem Jaqueline i zarzucali im nieszczerość, inni trzymali kciuki za ten związek. Podobny podział wykrystalizował się pod najnowszym postem Karoliny na Instagramie.

Jesteście siebie warci.

(…) Z parciem na szkło (…).

(…) Moze uczucie prawdziwe, ale okrojone fałszywymi zachowaniami w stosunku do innych.
Nieważne co ludzie mówią. Najważniejsze, że jesteście szczęśliwi.

Jakie słodziaki.

Cieszę się, że jesteście razem - można przeczytać w komentarzach.

Kibicowaliście im, oglądając „Love Island”?

Lori z „Love Island” nie osiada na laurach. Wydała kolejną piosenkę
Była uczestniczka programu „Love Island” nie ustaje w budowaniu kariery muzycznej. W sieci pojawił się jej najnowszy singiel pt. „Miłość”.

Oceń ten artykuł 0 0