Barwy szczęścia: fani doczekali się swojej świątecznej piosenki

Aktorzy "Barw szczęścia" wzięli udział w teledysku do piosenki ich koleżanki z planu, Stanisławy Celińskiej, tym samym robiąc widzom serialu mały świąteczny prezent. Oprócz aktorów i zespołu Sound'n'Grace zobaczymy też najtrudniejsze chwile w życiu bohaterów "Barw szczęścia" z 2017 roku. Będą też pojednania. Zobaczcie ten klip!

Stanisława Celińska wraz z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace stworzyła świąteczną piosenkę, która zadedykowana została fanom serialu "Barwy szczęścia". W teledysku do utworu "Czas pojednań" bowiem zobaczyć możemy aktorów z serialu, którzy zdecydowali wesprzeć koleżankę z planu. Nadto, w klipie pojawiają się też najtrudniejsze chwile bohaterów w 2017 roku, a także tytułowe pojednania. Wśród nich zobaczyć możemy zobaczyć te między Klarą i Hubertem, Kasią i Łukaszem czy Józkiem i Julitą.

"Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji bożonarodzeniowych hymnów. W dzisiejszych czasach pierwotna idea świąt została przyćmiona przez zachłanny konsumpcjonizm i blichtr świecidełek, niewiele zostało z jej dawnej świetności. Ten czas szczególnie daje się we znaki ludziom wykluczonym, którzy albo nie wytrzymali pogoni za szczęściem rozumianym jako stan posiadania, albo nawet do niej nie stanęli. Tacy ludzie są często zostawieni samym sobie. To właśnie z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem" – powiedzieli zaangażowani w projekt.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Barwy szczęścia: fani doczekali się swojej świątecznej piosenki to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.