Będzie pozew? Caroline Derpienski reaguje na wpis Korwin-Piotrowskiej

Karolina Korwin-Piotrowska odniosła się do głośnego materiału Krzysztofa Stanowskiego, który prześwietlił życie Caroline Derpienski. Celebrytka poczuła się urażona wpisem. Zapowiedziała, że ma zamiar skierować sprawę do sądu.

fot. AKPA
fot. AKPA

Krzysztof Stanowski nagrał film o Caroline Derpienski

Widzowie Kanału Zero nareszcie się doczekali. Krzysztof Stanowski od miesięcy zapowiadał, że nagra materiał o Caroline Derpienski. Dziennikarz osobiście pojawił się w Miami, gdzie miał okazję na własne oczy zobaczyć codzienność celebrytki. Spotkał się również z jej tajemniczym partnerem, którego przedstawiała światu jako latynoskiego miliardera. Stanowski ujawnił, że tak naprawdę jest to polski biznesmen Krzysztof Porowski, który niegdyś otrzymał ogromne odszkodowanie za niesłuszne osadzenie w areszcie. Pisaliśmy o tym tutaj:

Krzysztof Stanowski ujawnił prawdę o Caroline Derpienski i jej partnerze. W tle skandal polityczny
17 lutego na Kanale Zero opublikowany został długo zapowiadany film. Krzysztof Stanowski w dwugodzinnym materiale opowiedział o wynikach swojego śledztwa w sprawie Caroline Derpienski. Miał okazję spotkać się z jej partnerem. Dziennikarz ujawnił...

Karolina Korwin-Piotrowska komentuje

Film Stanowskiego skomentowała już Karolina Korwin-Piotrowska, która opublikowała obszerny wpis na ten temat na swoim Instagramie. Dziennikarka nazwała Porowskiego "biznesmenem z Polandu, którego sieć interesów robi wrażenie", a samą Derpienski "ufryzowaną i zabawną kukiełką". Nawiązała do jej deklaracji, że nie jest na utrzymaniu partnera i zarzuciła jej, że w filmie Stanowskiego zapłaciła za drogą torebkę kartą, która nie należała do niej. Wpis oburzył Caroline, która już zapowiedziała kroki prawne.

"Spotkamy się w sądzie"

Caroline Derpienski zdążyła już przeczytać wpis dziennikarki. Na Insta Stories zarzuciła jej, że ta kłamie i manipuluje:

Karolino Korwin Piotrowska, jakim prawem obrażasz mnie i pomawiasz publicznie. Wmawiasz ludziom, że w materiale KS zapłaciłam nie swoją kartą, co kompletnie jest kłamstwem. Gdybyś uważnie obejrzała materiał KS i się bardziej doedukowała w życiu, a nie tylko oczerniał a ludzi, to byś wiedziała, że przy zakupach w Hermesie podaje się numer telefonu, aby Hermes miał dostęp do bazy danych klienta i np. mógł zaproponować sprzedaż kultowych Torebek na zamówienie pod konkretnego klienta.

Caroline uważa, że Korwin-Piotrowska próbuje się na niej wybić:

Za kogo ty się uważasz, żeby mnie wyzywać od utrzymanek? Bądź obiektywna odnośnie każdego człowieka, a nie manipulujesz słowami i przeinaczasz wszystko, aby każdego upodlić i zrobić sobie fame - dzisiaj na mnie!

Zapowiedziała wejście na drogę sądową:

Karolino KP, spotkamy się w sądzie z Tobą tak jak z Nosowską zaraz. Miałam sprawy z KN nie ogłaszać, ale mleko się rozlało dosłownie. Moje słowa ZAWSZE MAJĄ POKRYCIE.

Tak naprawdę wygląda Caroline Derpienski. Celebrytka zdjęła doczepy [FOTO]
Caroline Derpienski jest znana ze swojego charakterystycznego wizerunku. Celebrytka wybrała się do fryzjera, gdzie zdecydowała się na niemałą zmianę. Na Instagramie pokazała swoją fryzurę bez doczepów. Jest różnica?

Oceń ten artykuł 0 0