"Bejba" znakiem towarowym? Blanka złożyła już wniosek do urzędu!

Blanka zamierza zarejestrować "Bejbę" jako znak towarowy. Piosenkarka opowiedziała o tym w "Dzień dobry TVN". "Możliwe, że już to zrobiłam" - mówiła.

Blanka i "Bejba"

Blanka zdobyła największą rozpoznawalność, gdy została reprezentantką Polski w niedawno rozegranym 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wokalistka poleciała do Liverpoolu z piosenką "Solo". Ostatecznie awansowała do finału muzycznej imprezy, w którym wywalczyła 19. miejsce dla naszego kraju.

Po preselekcjach Blanka została określona przez fanów konkursu "Bejbą". To żartobliwy zwrot związany właśnie z preselekcyjnym występem piosenkarki. Gwiazda podczas koncertu zaśpiewała bowiem angielskie słowo baby w taki sposób, że wielu słuchaczy usłyszało bejba. Wokalistka postanowiła wykorzystać ten humorystyczny zwrot podczas otwarcia tegorocznej Eurowizji, zakładając długą suknię z napisem "Bejba".

Blanka zarejestrowała "Bejbę" jako znak towarowy?

Choć wiele osób spodziewało się, że występ Blanki Stajkow na Eurowizji pogrzebie jej karierę, to stało się zupełnie inaczej. 24-letnia piosenkarka wciąż cieszy się zainteresowaniem mediów. Niedawno wydała też kolejny utwór – "Boys Like Toys". Wokalistka w niedzielę pojawiła się w "Dzień dobry TVN", aby wykonać nową piosenkę przed telewizyjną publicznością. Blanka przed występem porozmawiała z Robertem Stockingerem i Anną Senkarą na temat swojej kariery.

W pewnym momencie dziennikarz zapytał piosenkarkę o to, czy zdecydowała się zarejestrować "Bejbę" jako znak towarowy. Odpowiadając na to pytanie, Stajkow dała do zrozumienia, że już podjęła pewne kroki w tej sprawie.

Możliwe, że już to zrobiłam

– powiedziała.

Jak się okazuje, wniosek o zarejestrowanie "Bejby" rzeczywiście trafił do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Złożyła go wytwórnia reprezentująca artystkę. Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób Blanka zamierza wykorzystać znak towarowy. Być może wokalistka planuje wydanie oryginalnych ubrań czy innych przedmiotów z "Bejbą".

Oceń ten artykuł 3 5

Ogólna ocena "Bejba" znakiem towarowym? Blanka złożyła już wniosek do urzędu! to: 37% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.