"Big Brother". Justyna rozstała się ze swoim chłopakiem Pawłem? Znamy szczegóły

Niedługo po tym, jak Justyna Żak i Paweł Grigoruk odeszli z "Big Brothera", pojawiły się plotki dotyczące ich rozstania. Dowodem na to, że weganie z "Big Brothera" nie są już razem, miała być pewna aktywność Juszes na Instagramie. Czy Żak i Grigoruk rzeczywiście się rozstali? Wiemy, jaka jest prawda.

„Big Brother”. Justyna Żak i Paweł Grigoruk rozstali się?

W ubiegłym tygodniu Justyna Żak i Paweł Grigoruk, uczestnicy „Big Brothera”, zdecydowali się opuścić dom Wielkiego Brata. Ich wyjściu z programu towarzyszyły niemałe emocje – zarówno wśród pozostałych domowników, jak i wśród widzów reality show. Żak wytrzymała w programie blisko dwa miesiące, zaś jej chłopak – niespełna dwa tygodnie. Jak twierdzi Justyna, żałuje jedynie tego, że decyzji o odejściu nie podjęła wcześniej. „Nie, zdecydowanie nie żałuję, że odeszłam. A jeżeli już, to żałuję, że nie odeszłam wcześniej, kiedy tylko miałam jakieś pierwsze swoje myśli właśnie w tym kierunku” – mówi była uczestniczka „Big Brothera”.

Od momentu wyjścia Justyny i Pawła z domu Wielkiego Brata nie minęło dużo czasu, a widzowie „Big Brothera” zaczęli spekulować na temat ich rozstania. Pojawiły się głosy, że Żak i Grigoruk zerwali ze sobą. Świadczyć o tym miała pewna aktywność na profilu Juszes na Instagramie. Była uczestniczka „Big Brothera” usunęła bowiem ze swojego konta oznaczenie profilu Pawła Grigoruka. To dało niektórym podstawy, by twierdzić, że para wegan z „Big Brothera” rozstała się.

Juszes komentuje domniemane rozstanie z chłopakiem

Czy rzeczywiście Justyna Żak i Paweł Grigoruk nie są już parą? Głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana. Postanowiła zdementować krążące po sieci plotki. „Paweł był wcześniej oznaczony w moim bio jako moderator mojego konta – pod moją nieobecność i podczas mojego pobytu w programie. Teraz kontem zajmuję się już ja. I tyle – to jest cały sens tego zniknięcia. Dalej jesteśmy razem, kochamy się, nie ma w tym nic więcej” – powiedziała podczas niedzielnej relacji na InstaStories. „Nadal jestem z Pawłem i postrzegam to jako cud, bo bardzo wiele osób starało się o to, żeby było inaczej. Ale my nie takie rzeczy przetrwaliśmy, przetrwamy i to” – podkreśliła.

Oceń ten artykuł 0 8
Komentarze