Blake Lively wbiła szpileczkę paparazzi. Gwiazda "Plotkary" pochwaliła się ciążowymi fotografiami [ZDJĘCIA]

Blake Lively i Ryan Reynolds ostatnio obwieścili światu, że oczekują narodzin czwartego potomka. Od tego czasu fotoreporterzy nie dają im spokoju. Dlatego właśnie aktorka znana z "Wieku Adaline" postanowiła rozprawić się z nimi raz na zawsze.

Blake Lively w ciąży

Kilka dni temu świat Hollywood obiegła radosna nowina. Jedna z najbardziej lubianych par w show-biznesie - Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się czwartego dziecka. Para doczekała się już trzech dziewczynek: 7-letniej James, 5-letniej Inez i 2-letniej Betty. Jak Blake ogłosiła światu kolejną ciążę? Zrobiła to na gali Forbes Power Women's Summit. Więcej o tym w artykule poniżej.

Blake Lively i Ryan Reynolds zostaną rodzicami po raz czwarty! Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
Blake Lively i Ryan Reynolds od lat uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w Hollywood. Małżeństwo doczekało się już trójki dzieci. Teraz aktorka znana z "Wieku Adaline", podczas Forbes Power Women's Summit, ogłosiła, że jest w...

Od tamtej pory pod domem pary aktorów zaczęli koczować fotoreporterzy, którzy chcą zdobyć kolejne zdjęcia ciężarnej. Niestety, ich zachowania często są nachalne i niweczą całą radość z oczekiwania na potomka. Właśnie dlatego gwiazda "Plotkary" postanowiła zrobić im na złość.

Ciążowa sesja zdjęciowa

Wzmożona obsesja tabloidów na punkcie ciąży Blake najwidoczniej dała jej się we znaki. Aby uwolnić się od paparazzi gwiazda zamieściła w sieci wymowny post.

Oto zdjęcia ciężarnej mnie zrobione w prawdziwym życiu. Publikuję je po to, by tych 11 facetów czekających przed moim domem, aby móc zrobić mi ukradkiem zdjęcie, wreszcie zostawiło mnie w spokoju. Straszycie mnie i moje dzieci - napisała zirytowana gwiazda.

Do takiego opisu dołączyła kilka ujęć, na których eksponuje ciążowy brzuszek. Gwiazda zamieściła fotografię z Ryanem, z siostrą Robyn czy bliską przyjaciółką, Taylor Swift. Nie brakło też nieco bardziej zabawnych ujęć. Co o nich myślicie? 

[inside-https://www.rmf.fm/magazyn/news,51482,lewandowscy-pokazali-twarze-corek-na-stadionie-tak-wygladaja-klara-i-laura-przeurocze-[foto].html]

block-oembed:0

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze