Blanka i "The Voice Kids"? Zapytano ją, czy będzie trenerką

Informacja o opuszczeniu fotela trenera "The Voice Kids" przez Dawida Kwiatkowskiego sprawiła, że fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, kto go zastąpi. Zapytano o to Blankę, która ostatnio cieszy się coraz to większą popularnością. Piosenkarka rozwiała wszelkie wątpliwości.

Dawid Kwiatkowski odszedł z "The Voice Kids"

Na początku maja Dawid Kwiatkowski opublikował na swoim Instagramie post, w którym przekazał fanom bardzo ważną wiadomość – zdecydował się zakończyć swoją przygodę z fotelem jurorskim w programie "The Voice Kids". Wokalista opowiedział, jak wyglądały jego początki z tym formatem, kiedy zaproponowano mu rolę trenera, ale wyznał również, że od początku nagrań szóstej edycji wiedział, że wkrótce jego rola dobiegnie końca. Przy okazji podziękował widzom za to, jaką sympatią darzyli go przez całą jego podróż.

Blanka trenerką w "The Voice Kids"?

Fani od razu zaczęli dyskutować o tym, kto miałby zastąpić Dawida Kwiatkowskiego w roli trenera młodych talentów. Pojawiło się mnóstwo ciekawych propozycji – zdaniem internautów jurorski fotel mogłaby zająć chociażby Roksana Węgiel, która lata temu wygrała program. Pojawiły się też głosy, że to popularna ostatnio Blanka miałaby zostać jurorką. Wokalistka w rozmowie z serwisem "Party" powiedziała, co o tym myśli:

Nie myślałam o tym, ale myślę, że jeśli byłaby taka opcja to oczywiście. Na pewno stawiałabym na to, że nie można się poddawać i trzeba robić to, co się kocha.

Czy Blanka sprawdziłaby się w roli trenerki?

Jurorzy "Top Model" wspominają Blankę! Marcin Tyszka: "Fantastyczna dziewczyna" [WIDEO]
Niewiele osób wie, że Blanka dwa lata temu próbowała swoich sił w "Top Model". Jak jurorzy programu wspominają reprezentantkę Polski na Eurowizji? "Była to fantastyczna dziewczyna" - stwierdził Marcin Tyszka w rozmowie z RMF FM.

Oceń ten artykuł 0 0