hity na MAXXa
hity na MAXXa

Blanka prezentuje następcę "Solo". "Boys Like Toys" zostanie hitem? "Już wpadło w ucho" [WIDEO]

Blanka Stajkow wraca z singlem "Boys Like Toys". Czy zrobi on podobną karierę jak eurowizyjne "Solo"? Internauci nie mają wątpliwości. Choć wciąż nie usłyszeli go w całości, są zgodni co do jego przyszłości.

Blanka wraca z nowym singlem

W maju Blanka Stajkow reprezentowała Polskę na Eurowizji z utworem „Solo”, z którym wcześniej wygrała polskie preselekcje pod hasłem „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję”. Wokalistce udało się awansować do finału, w którym ostatecznie skończyła na dziewiętnastej pozycji. Zdecydowanie mocniej docenili ją telewidzowie, bo u nich była ósma. Jej wynik zaniżyły noty jurorów, którzy byli wobec „Solo” znaczniej bardziej krytyczni.

Po powrocie z Liverpoolu 24-latka usunęła się w cień. Jak się wkrótce okazało, to dlatego, że zaczęła pracować nad nowym materiałem muzycznym. W ubiegłym tygodniu oficjalnie zapowiedziała premierę singla „Boys Like Toys”. To jej pierwsza od czasu wydania „Solo” piosenka.

Blanka prezentuje „Boys Like Toys”

Blanka od kilku dni intensywnie promuje singiel „Boys Like Toys”, który ma ukazać się we wtorek 4 lipca 2023 roku. Choć fani nie słyszeli jeszcze piosenki w całości, już od dłuższego czasu mają wyrobione na jej temat zdanie. Na podstawie udostępnionych dotąd przez Stajkow fragmentów przewidują, że utwór zrobi równie imponującą karierę radiową co „Solo”.

Niby wszystko „na jedno kopyto”, a już wpadło w ucho

Wychodzi na to że „Solo” to był dopiero początek. Po tym, co zrobiłaś na Eurowizji, zasługujesz na największe rozgłośnie radiowe i sukcesy. Tak będzie

Będzie hit kolejny

I’m so excited, bejba. Nie mogę się doczekać odliczam godziny i minuty

Nasza polska Ariana Grande

Jak to siedzi! Dawaj już tego hita!

– komentują w sieci.

Oceń ten artykuł 1 13

Ogólna ocena Blanka prezentuje następcę "Solo". "Boys Like Toys" zostanie hitem? "Już wpadło w ucho" [WIDEO] to: 7% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.