Blanka prezentuje nowe "Solo". Tak brzmi "Rodeo" [WIDEO]

Blanka wróciła z nowym singlem. Po eurowizyjnym "Solo" oraz "Boys Like Toys" przyszedł czas na "Rodeo". Posłuchajcie i zobaczycie teledysk.

Blanka wydała nowy singiel

Choć kariera muzyczna Blanki Stajkow trwa stosunkowo niedługo, to 24-letnia obecnie wokalista zdążyła już zyskać międzynarodowy rozgłos. To za sprawą tegorocznej Eurowizji, na którą pojechała ze swoim drugim singlem „Solo”. Wcześniej, w 2021 roku, zadebiutowała utworem „Better”. Mimo kontrowersji, jakie wywołało zwycięstwo Blanki w polskich preselekcjach, jej piosenka nie poradziła sobie na eurowizyjnej scenie tak źle, jak niektórzy wróżyli. Stajkow udało się wejść do wielkiego finału, w którym zajęła dziewiętnaste miejsce. „Solo” zdecydowanie cieplej zostało przyjęte przez publiczność – w jej głosowaniu polska piosenka była ósma.

Po powrocie z Eurowizji Blanka nie zamierzała długo odpoczywać. Szybko zaczęła nagrywać nowy materiał, czego efektem było wydanie w lipcu kawałka „Boys Like Toys”. Towarzyszący mu teledysk w serwisie YouTube doczekał się już przeszło 5 milionów odsłon. „Solo” po niespełna roku od premiery ma ich 52 miliony.

Blanka – „Rodeo”

Ostatnio tegoroczna reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji zapowiedziała kolejną piosenkę. „Rodeo”, bo taki tytuł nosi najnowszy utwór 24-latki, już jest. 22 września piosenka trafiła do serwisów streamingowych, na YouTube pojawił się też nagrany do niej wideoklip – współreżyserowany przez artystkę. Blanka, obok Matiasa Keskiruokanena, Neea River i Eirika Gjendomsjo, jest także współautorką kompozycji.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Blanka prezentuje nowe "Solo". Tak brzmi "Rodeo" [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.