Blanka w bikini podbija serca Internautów. Piosenkarka zapowiedziała coś nowego!

Blanka nie zwalnia tempa! Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini znanym z teledysku do "Rodeo". Z opisu możemy się dowiedzieć, że wokalistka szykuje już coś nowego!

Muzyczna kariera Blanki

Blanka Stajkow, choć kilka razy próbowała swoich sił w show biznesie, rozgłos zyskała dopiero w momencie, gdy została naszą reprezentantką w konkursie Eurowizji. Piosenkarka wystąpiła tam ze swoją drugą piosenką „Solo”, a muzyczny debiut zaliczyła w 2021 roku z utworem „Better”. Kiedy Stajkow została wybrana na reprezentantkę Polski, było to bardzo szeroko komentowane – wiele osób nie było zadowolonych z tej decyzji i uważało, że taki zaszczyt powinien przypaść komuś innemu. Finalnie kobieta zajęła w konkursie 19. miejsce. Po tym wydarzeniu kariera Blanki zaczęła nabierać rozpędu – wydała utwór „Boys like toys”, a także „Rodeo”, które po dwóch miesiącach ma już 4 miliony wyświetleń na YouTube. Piosenka przyjęła się bardzo dobrze, o czym świadczą zadowolone komentarze Internautów:

Zacny bit! Mega wpada w ucho, tak trzymaj
Ale to jest dobre! W końcu w Polsce coś wesołego i gorącego
Idź w tym kierunku dziewczyno, bo nuta wpada w ucho

Blanka szykuje niespodziankę

Na Instagramie Blanka opublikowała nowe zdjęcie, na którym pozuje w plecionej górze od bikini, którą mogliśmy zobaczyć już w teledysku do piosenki „Rodeo”. Komentujący byli zachwyceni wyglądem ulubienicy. Sylwetka kobiety nie była jednak jedynym, co spodobało się Internautom. W opisie Blanka poinformowała, że za niedługo ukaże się coś nowego, nawiązującego do „Rodeo”!

Some Rodeo extras coming v soon - napisała artystka.

Pod postem fani już zadeklarowali, że niecierpliwie wyczekują nowości i z pewnością będą kupować wszystko, co tylko piosenkarka wyda:

Ekstra Blanko! Czekam na te nowości do Rodeo!
JARAM SIEE NA PEWNO KUPIĘ!

Dołączacie do oczekiwania na nowości od Blanki?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Blanka Stajkow (@blikeblanka)

Oceń ten artykuł 0 1