Blanka wraca z nową piosenką. "Rodeo" przebije "Solo"? Oceny są jednoznaczne

Blanka po powrocie z Eurowizji zaprezentowała fanom singiel "Boys Like Toys". Teraz wokalistka powraca z kolejną taneczną propozycją. "Rodeo" przebije "Solo"? Sympatycy wróżą Stajkow kolejny hit.

Blanka wraca z „Rodeo”

Choć Blanka Stajkow ma na swoim koncie zaledwie kilka singli, zdążyła zrobić już imponującą karierę. 24-letnia obecnie wokalistka, która debiutowała w 2021 roku singlem „Better”, dzięki udziałowi w tegorocznej Eurowizji zyskała międzynarodowy rozgłos. W majowym konkursie ze swoją propozycją „Solo” zajęła ostatecznie dziewiętnaste miejsce. Jej piosenkę zdecydowanie bardziej doceniła publiczność – w tym głosowaniu Blanka była ósma, wynik zaniżyły zaś noty jurorów.

Po powrocie z Eurowizji Blanka długo nie odpoczywała. Już na początku lipca zaprezentowała fanom premierową kompozycję „Boys Like Toys”, która odznaczała się równie wpadającym w ucho refrenem co „Solo”. Do tej pory towarzyszący piosence teledysk w serwisie YouTube został odtworzony już 5 milionów razy.

Blanka – nowy singiel

Dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekiwali nowości od Blanki, wokalistka ma doskonałą wiadomość. Jak przekazała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, jeszcze w tym tygodniu ukaże się jej kolejny singiel zatytułowany „Rodeo”. Stajkow uchyliła rąbka tajemnicy, publikując na InstaStories fragment utworu, który pojawi się już w piątek 22 września 2023 roku. Instagramowi obserwatorzy byli zgodni:

Aleee niespodziankaaa! Can’t wait!

Brzmi ekstra! Będzie kolejny HIT Blanki!

Nie mogę się doczekać!

Jesteś legendą, Blanka! I can't wait!

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Blanka wraca z nową piosenką. "Rodeo" przebije "Solo"? Oceny są jednoznaczne to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.