Blanka wskoczyła na byka. Udało jej się utrzymać? "Przeżyłam" [WIDEO]

Blanka pojawiła się ostatnio w programie Marzeny Rogalskiej. Piosenkarka wskoczyła przed kamerami na mechanicznego byka. Czy dała sobie radę?

"Rogalska Show" w TVN Style

Nietrudno zauważyć, że moda na talk-show prowadzone przez telewizyjne gwiazdy minęła już dobre kilka lat temu. W ubiegłym roku zakończono produkcję niezwykle popularnego "The Ellen DeGeneres Show". Dziennikarka argumentowała tę decyzję słabnącą oglądalnością, bowiem telewizja nie tylko w Polsce, ale i na świecie, z roku na roku traci widzów.

Największy rozgłos nad Wisłą zdobył Kuba Wojewódzki, który zaprasza gwiazdy do swojego programu nieprzerwanie od ponad 20 lat. Choć obecnie jest to praktycznie jedyny rozpoznawalny talk-show w Polsce, to ostatnio stacja TVN Style zdecydowała się stworzyć taki format z Marzeną Rogalską w roli prowadzącej. Niedawno na kanapie w jej studiu zasiadła Blanka.

Oprócz trudnych i ciekawych pytań nie zabrakło różnego rodzaju atrakcji. Młoda piosenkarka musiała wykonać przed publicznością kilka piosenek ze słowem "baby" – to oczywiście nawiązanie do słynnego zwrotu "Bejba". Później zrobiło się jeszcze ciekawiej...

Blanka ujeżdża byka w show Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska zaproponowała wokalistce wyzwanie, które wiąże się z tytułem jej najnowszej piosenki, czyli "Rodeo". Gwiazda zgodziła się na ujeżdżanie byka przed kamerami. Utrudnieniem w utrzymaniu się na mechanicznym zwierzęciu były jednak pytania, które prowadząca zadawała jej w międzyczasie.

Na szczęście Blance udało się utrzymać na byku, a zakończenie wyzwania skwitowała tylko jednym słowem:

Przeżyłam

– powiedziała.

"Rogalska Show" można oglądać w niedziele i poniedziałki o 22:00 na antenie TVN Style. Wszystkie odcinki programu są także dostępne dla użytkowników serwisu Player.

Oceń ten artykuł 0 0