Bogna, córka Sylwii Grzeszczak i Libera, ma już prawie 8 lat. Po rodzicach odziedziczyła miłość do muzyki [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak i Liber nie są już razem. Para w środowe popołudnie oficjalnie poinformowała o rozstaniu. Owocem ich trwającego od 2014 roku małżeństwa jest córka Bogna, która w tym roku będzie kończyć już 8 lat.

Sylwia Grzeszczak i Liber ogłosili rozstanie

W środowe popołudnie Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski – szerzej znany jako Liber – niespodziewanie przekazali informację o zakończeniu swojego wieloletniego związku. Wokalistka i raper, którzy małżeństwem byli od 28 lipca 2014 roku, opublikowali w mediach społecznościowych wspólne oświadczenie, w którym ujawnili, że razem nie są już od pewnego czasu.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat

– napisali.

Sylwia Grzeszczak i Liber mają córkę Bognę

W komunikacie o rozstaniu Sylwia Grzeszczak i Liber podkreślili, że zależy im na pozostaniu w dobrych relacjach – zwłaszcza ze względu na córkę.

Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie

– zadeklarowali.

Bogna jest jedynym dzieckiem pary, która wylansowała wspólnie hity „Co z nami będzie”, „Mijamy się” czy „Dobre myśli”. Na świat przyszła nieco ponad rok po ślubie artystów – urodziła się 5 grudnia 2015 roku. Grzeszczak i Piotrowski od zawsze pilnie strzegli jej prywatności. Choć nigdy nie zdecydowali się pokazać twarzy córki, to w social mediach można znaleźć zdjęcia i nagrania z prawie 8-letnią już dziewczynką w roli głównej.

Sylwia Grzeszczak na Instagramie kilkukrotnie chwaliła się umiejętnościami wokalnymi córki – m.in. 26 maja 2021 roku, kiedy z okazji Dnia Mamy opublikowała nagranie, na którym pociecha śpiewa jej utwór „Prawda o nas”. Bogna pojawiła się zresztą także w towarzyszącym wspomnianej piosence teledysku.

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Bogna, córka Sylwii Grzeszczak i Libera, ma już prawie 8 lat. Po rodzicach odziedziczyła miłość do muzyki [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.