Bohaterowie "M jak miłość" zmierzą się z kolejną stratą. Zachowanie jednej z pań zaskoczy wszystkich!

W nowych odcinkach "M jak miłość" będzie się działo! Opisy i streszczenia nadchodzących epizodów wspominają m.in. o nieoczekiwanej śmierci... W obliczu straty jedna z bohaterek podejmie zaskakującą decyzję.

Nowe odcinki „M jak miłość”

Nowe odcinki „M jak miłość”, które mają stałe miejsce w programie TV, wzbudzają spore zainteresowanie widzów. Epizody można oglądać w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. Emituje je telewizyjna „Dwójka”, a powtórki są dostępne online – na platformie vod.tvp.pl. Co wydarzy się w nadchodzących odsłonach „Mjm”? Opisy i streszczenia zdradzają, że bohaterowie niebawem usłyszą smutną wieść. Mowa o śmierci byłego partnera Iwony Kryńskiej (Hanna Śleszyńska). Wiadomość ta sprawi, że kobieta podejmie ważny, życiowy krok…

„M jak miłość’. Śmierć w serialu

Jak podaje portal: „superseriale.se”, Iwona dowie się o śmierci byłego partnera w najmniej oczekiwanym momencie. Chociaż matka Anety (Ilona Janyst) już od dłuższego czasu nie była w związku z mężczyzną, to wieść o jego odejściu mocno nią wstrząśnie. Kryńska w trudnych chwilach znajdzie oparcie w córce i Olku (Maurycy Popiel). W obliczu smutnych wydarzeń postanowi także zmienić swoje życie! Iwona stwierdzi bowiem, że jest pewna swoich uczuć co do Jerzego (Karol Strasburger). Mało tego, postanowi się mu… oświadczyć! Zaskoczony partner szybko przejmie inicjatywę, wręczając ukochanej uprzednio przygotowany pierścionek zaręczynowy. Z informacji opublikowanych na wspomnianej stronie wynika, iż – pełen emocji – 1803. odcinek „M jak miłość” widzowie będą mogli zobaczyć w poniedziałek – 6 maja – o godz. 20:55.

W "M jak miłość" dojdzie do pomyłki! Kama zostanie matką dziecka Marcina?
Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Opisy oraz streszczenia "zdradzają", iż w kolejnych epizodach Marcin i Kama (Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna) będą musieli stawić czoła kolejnemu problemowi....

Oceń ten artykuł 4 7

Ogólna ocena Bohaterowie "M jak miłość" zmierzą się z kolejną stratą. Zachowanie jednej z pań zaskoczy wszystkich! to: 36% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.