Bolesna strata dla członków znanej grupy disco polo: "Dotarła do nas smutna informacja..."

W mediach społecznościowych kilka dni temu pojawił się smutny wpis. Jedna z formacji disco polo pożegnała w sieci swojego przyjaciela. "Dotarła do nas smutna informacja" - rozpoczęli...

Daj To Głośniej w żałobie

Zespół Daj to Głośniej szturmem podbił rynek disco polo utworem: „Mama ostrzegała”, który pojawił się w 2019 roku. Teledysk do wspomnianej piosenki, którą wykonuje Emilia Sanecka, do tej pory został odtworzony w serwisie YouTube ponad 180 milionów razy!

Hit przyniósł formacji rozpoznawalność, a Daj to Głośniej do tej pory prężnie działa na rynku muzycznym, wykonując muzykę z pogranicza disco polo i folku. Niestety w ostatnim czasie członkowie grupy mierzą się ze stratą – kilka dni temu w mediach społecznościowych zespół opublikował wpis, w którym poinformował o śmierci swojego przyjaciela – Jana Malczewskiego.

Daj to Głośniej żegna przyjaciela

Mężczyzna był związany z Daj to Głośniej, występując m.in. w teledysku do piosenki: „Dobrze”. Smutna wiadomość o jego odejściu pojawiła się na facebookowym profilu formacji we wtorek 17 maja:

Właśnie dotarła do nas smutna informacja o śmierci "Pana Jasia". Jan Malczewski swoim wyjątkowym usposobieniem zawsze wywoływał uśmiech na twarzach zarówno dorosłych jak i dzieci. Przekonała się o tym spora grupa aktorów/statystów obecnych na planie naszego teledysku do piosenki "Dobrze". Jesteśmy pewni, że wielu z Was będzie go długo wspominać, za otwartość, niesamowite poczucie humoru i po prostu za to, jakim dał się poznać.

Artyści wspominali również wyjątkową znajomość z Malczewskim:

(…) Dziękujemy za wszystko, za słowa wsparcia, ogrom sympatii i każdą rozmowę "pod blokiem" albo w drodze "na działki". Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

W teledysku do piosenki: „Dobrze” Jan Malczewski wcielił się w jednego z gości weselnych biorących udział w zabawie z zespołem.

Kompozytor Vangelis zmarł w wieku 79 lat
Vangelis, legendarny twórca i kompozytor muzyki filmowej, nie żyje. Muzyk zmarł w wieku 79 lat. Przyczyna śmierci jeszcze nie jest znana.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze