Britney Spears pozuje topless. Wypowiada się o operacjach plastycznych. „Nie potrzebujesz niczego poprawiać”

Britney Spears powoli odzyskuje władzę nad swoim życiem. Choć jej wpisy na Instagramie, a szczególnie zdjęcia, wydają się być szokujące, to gwiazda często porusza ważne tematy. Tym razem wypowiedziała się na temat operacji plastycznych. Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym pozuje bez koszulki.

Od najmłodszych lat

Pierwsze kroki w show-biznesie Britney Spears stawiała już jako dziewczynka. Miała 11 lat, gdy zaczęła występować w programie dla dzieci "Klub Myszki Miki". Właśnie tam poznała Christinę Aguilerę oraz Justina Timberlake’a. Kilka lat później została jego dziewczyną, następnie narzeczoną. Ich rozstanie należało do jednych z najbardziej burzliwych i niespodziewanych w tamtym czasie. Justin nagrał nawet piosenkę, która do niego nawiązywała, „Cry Me A River”. Nie inaczej postąpiła Britney, wydając utwór „Everytime”.

Czas smutku

Sukcesy Britney na rynku muzycznym były tak ogromne, że zaczęto ją nazywać „księżniczką popu”. Spears podbiła serca fanów niesamowitym talentem, zarówno śpiewem, jak ruchami tanecznymi, ale także osobowością, była cudowną i ciepłą osobą. Niestety, w 2007 przeszła załamanie nerwowe, które w konsekwencji poskutkowało ubezwłasnowolnieniem. Dodatkowo były mąż gwiazdy, Kevin Federline przejął prawo do opieki nad dziećmi.

Odzyskana wolność

Przez kilkanaście lat ojciec gwiazdy, Jamie Spears, który wniósł do sądu o ubezwłasnowolnienie córki, pozostawał jej kuratorem. Zeznania Britney i relacje osób z jej otoczenia zdają się pogrążać pana Spearsa. Ostatnio „zwolniono” go ze sprawowanej funkcji. Kolejna rozprawa w sprawie Britney odbędzie się 12 listopada 2021 roku, być może wtedy, sąd zniesie kuratelę.

Wizyta u chirurga

Britney Spears w ostatnim czasie zyskuje coraz większą swobodę, opowiada prawdę o swoim życiu. Artystka częściej prezentuje swoją opinię na różne tematy. W jednym z ostatnich wpisów dotknęła kwestii operacji plastycznych. Mało która gwiazda chce wypowiadać się o tym publicznie. Choć media i fani są w stanie dostrzec zmiany rysów twarzy, czy powiększający się biust lub pośladki. Na liczne pytania i zarzuty o poprawianie sobie urody, gwiazdy odpowiadają, że to zasługa diety, ćwiczeń albo genów.  

Naga w słusznej sprawie?

Britney Spears znowu zamieściła na Instagramie szokujące zdjęcie, gwiazda pozuje w samych spodenkach. Piersi zakrywa dłońmi. Choć fotografia może i jest szokująca, gwiazda dzieli się ciekawymi spostrzeżeniami dotyczącymi poprawiania urody. Księżniczka popu opowiedziała o własnych doświadczeniach z medycyną estetyczną.

Pewnego razu sama chciała skonsultować się z lekarzem w tej sprawie. Chirurg po kolei mówił, co by w niej zmienił na lepsze. Britney nie podzielała jego entuzjazmu „do przeróbek”:

Jak to jest z konsultacjami na poprawę sylwetki? Czy tylko ja, czy ktokolwiek inny też ma złe doświadczenia… może jestem zbyt wrażliwa… tak czy inaczej wolę spaść z klifu, niż pytać lekarza o to, co jego zdaniem jest nie tak z moim ciałem… wyciągnięta lekcja!!!!...

Fani gwiazdy nie potrafili jednoznacznie ocenić jej wpisu, większość jednak była przychylnie nastawiona:

Twoje ciało jest sztuką.

Powiedz to głośniej Królowo.

Britney odzyskuje swoją moc. Wspaniale to widzieć

Nie potrzebujesz niczego poprawiać. Zawsze jesteś piękna.

Britney Spears boi się o swój majątek?! „Muszę chronić kolekcję butów”
Britney Spears niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Piosenkarka i jej narzeczony Sam Asghari przygotowują się do ślubu. Mają podpisać intercyzę. Jak zareagował przyszły mąż gwiazdy?

Sąd „ukarał”Jamiego Spearsa?! Brttney Spears „Witamy z powrotem”
29 września obyła się rozprawa w sprawie Britney Spears. Sąd w Los Angeles zdecydował, Jamie Spears nie będzie już kuratorem córki. Czy życie gwiazdy wreszcie zmieni się na lepsze?

 

Synowie Britney Spears są nie do poznania! Jak wyglądają obecnie dzieci gwiazdy? [ZDJĘCIA]
Synowie Britney Spears i Kevina Federline`a niedługo będą dorośli. Do tej pory bardzo dbali o swoją prywatność. Teraz pojawili się z ojcem na imprezie. Do kogo są podobni?

 

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Britney Spears pozuje topless. Wypowiada się o operacjach plastycznych. „Nie potrzebujesz niczego poprawiać” to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze