Britney Spears tańczy, prężąc ciało w skąpym stroju [+18]

Na instagramowym koncie Britney Spears nie brakuje odważnych nagrań i zdjęć, które są uznawane za dosyć kontrowersyjne. Teraz pojawił się kolejny post i Britney po raz kolejny nie zostawiła wiele wyobraźni...

Britney Spears – kariera

Britney Spears nie bez powodu jest nazywana księżniczką popu – do jej hitów bawiły się rzesze fanów, a niektóre utwory cieszą się olbrzymią popularnością nawet dzisiaj. Jednak nawet gwiazdy mają swoje mroczne sekrety – Britney toczyła batalię prawną z rodziną, ponieważ przez bardzo długi czas była pod kuratelą ojca, z której uwolniła się dopiero pod koniec zeszłego roku i właściwie od tego momentu może żyć pełnią życia i o sobie decydować. Britney jest związana z Samem Asgharim i planuje powiększenie rodziny, mimo ogromnej tragedii – jakiś czas temu piosenkarka zaszła w ciążę, ale niestety poroniła.

Britney Spears – Instagram

Jak na księżniczkę popu przystało, Britney Spears cieszy się na Instagramie olbrzymią popularnością. Publikuje ona nagrania i zdjęcia ze swojego życia prywatnego, sesji fotograficznych, a także podróży. Życie Britney śledzą prawie 42 miliony obserwujących! Posty gwiazdy zbierają mnóstwo polubień i komentarzy, a fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych materiałów.

Britney Speras w zmysłowym tańcu

Nowe nagranie, które udostępniło instagramową bibliotekę gwiazdy, przedstawia tańczącą Britney Spears. Skąpy strój podkreśla doskonałą formę ciała wokalistki. W pewnym momencie Britney zsuwa dżinsowe szorty, przez co pokazuje jeszcze więcej nagości! Nagranie kończy się widokiem Britney w dopasowanym, czarnym komplecie z wyciętym dekoltem, który wciąż jest odważnym wyborem, prezentującym cielesne walory piosenkarki. Pod postem nie brakuje pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów:

Pięknie!

Królowa

Kocham ten czarny strój!

Wyglądasz fantastycznie!

Britney Spears pokazuje się bez ubrań w pościeli. Fani są zszokowani! [18+]
Britney Spears od dawna już wstawia na swojego Instagrama szokującego zdjęcia. Często pozuje bez ubrań i swoją wolnością dzieli się z fanami. Ci jednak powoli mają dość roznegliżowanej...

Britney Spears pokazuje się całkiem nago! Pochwaliła się filmikiem na Instagramie! [18+]
Nikogo już nie dziwi to, że Britney Spears wrzuca na swoje media społecznościowe roznegliżowane zdjęcia. Tym razem jednak oburzyła fanów. Przesadziła?

Oceń ten artykuł 0 7
Komentarze