Britney Spears w skąpym stroju tańczy, zsuwając spodenki. Fani podzieleni [WIDEO +18]

Britney Spears zamieściła w sieci kolejne nagranie, na którym tańczy w skąpym stroju, pokazując sporo ciała. Jej fani w komentarzach są podzieleni w kwestii wyczynów artystki.

 

Britney Spears – Instagram

Britney Spears prowadzi swoje konto w serwisie Instagram, gdzie obserwuje ją mnóstwo ludzi – aż 42 miliony użytkowników. Britney regularnie publikuje w serwisie różne materiały, wśród których dominują bardzo odważne kadry – artystka nie ukrywa, że lubi swoje ciało i chętnie się nim chwali, pozując lub tańcząc w skąpych strojach. Zdarzają się również sytuacje, w których Britney pozuje topless! Tym razem artystka pokazała się w bardzo skąpej kreacji, dodatkowo zsuwając spodenki podczas tańca.

Britney Spears szokuje w odważnym wideo

Britney Spears nie po raz pierwszy zatańczyła przed kamerą. Ma na sobie jedynie krótkie, czarne spodenki oraz skąpo wyciętą białą bluzkę, która odkrywa niemal całe jej ciało. Dodatkowo Britney delikatnie zsuwa spodenki w czasie tańca, co dodaje jeszcze więcej pikanterii całemu nagraniu. Fani podzielili się na zwolenników i przeciwników takich materiałów:

Utalentowana dziewczyna
Pokaż im, Britney!
Co to jest?
Martwię się...

Britney Spears – kariera

Britney Spears to wokalistka popowa o światowej sławie. Do jej hitów ludzie bawią się do dzisiaj, co potwierdza uzyskany przez nią tytuł księżniczki popu. Mówiąc o jej największych przebojach nie można nie wspomnieć o "Toxic", "Womanizer" czy "Baby one more time". Media sporo mówiły o Britney Spears w momencie, kiedy weszła ona na drogę sądową, aby uwolnić się od kurateli ojca. Proces wygrała i mogła wreszcie cieszyć się wolnością. Jest związana z Samem Asgharim i mimo wcześniejszego poronienia, nadal myśli o powiększeniu swojej rodziny.

Skąpana w słońcu Ewelina Lisowska pręży ciało w bikini. Fani w zachwycie! [FOTO]
Na Instagramie Eweliny Lisowskiej pojawiło się nowe, zaskakujące zdjęcie. Wokalistka w bikini opiera się o deskę, wygrzewając się na słońcu. Fani są zachwyceni!

Oceń ten artykuł 2 16

Ogólna ocena Britney Spears w skąpym stroju tańczy, zsuwając spodenki. Fani podzieleni [WIDEO +18] to: 11% / 100%, uzyskana z: 18 głosów.
Komentarze