Wakacyjna Ewelina Lisowska odsłania ciało w bikini. "Bogini" [FOTO]

Na Instagramie Eweliny Lisowskiej pojawiło się nowe, zaskakujące zdjęcie. Wokalistka w bikini opiera się o deskę, wygrzewając się na słońcu. Fani są zachwyceni!

Ewelina Lisowska – kariera

Ewelina Lisowska spełnia się jako piosenkarka, kompozytorka, a także autorka tekstów. Widzowie poznali ją dzięki programom rozrywkowym takim jak "X Factor" i "Mam Talent". Ewelina jest autorką hitów takich jak: "Nieodporny Rozum" czy "W stronę słońca". Wydała cztery albumy studyjne, a ostatnio wystąpiła w duetach, efektem których są utwory takie jak "Kwarantanna" i "Wartości". Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych, które pozwalają jej pozostać w stałym kontakcie z fanami.

Ewelina Lisowska na Instagramie

Artystka prowadzi swojego Instagrama, na którym może pochwalić się imponującą liczbą obserwujących. Są ich aż 284 tysiące! Ewelina Lisowska publikuje zdjęcia ze swoich koncertów, ale też kadry z życia prywatnego, do których należą słoneczne ujęcia z podróży. Ewelina śmiało pokazuje swoje ciało, zakładając bikini i stroje kąpielowe. Zdjęcia regularnie zachwycają obserwujących!

Ewelina Lisowska w bikini

Nowe zdjęcie Eweliny Lisowskiej wprawiło w zachwyt jej fanów. Wokalistka zapozowała w bikini, które odsłoniło jej ciało. Opiera się o deskę i zanurza nogi w wodzie, jednocześnie wygrzewając się na słońcu. Fani wokalistki są zachwyceni jej nowym zdjęciem i obsypali artystkę komplementami:

Syrenka
Ale ślicznie wyglądasz!
Wow
Przepięknie

Ewelina Lisowska stanęła tyłem w kusym bikini. Fani: "Najlepsze pośladki polskiego show-biznesu" [FOTO]
Ewelina Lisowska pokazała pośladki i przyznała, że mierzy się z cellulitem. Fani nie doszukali się go jednak na zdjęciach i zasypali wokalistkę komplementami. "Normalnie ogień", "Figura jak marzenie",...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Wakacyjna Ewelina Lisowska odsłania ciało w bikini. "Bogini" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze