Britney Spears znowu szokuje! Na odważnych kadrach widać bardzo dużo!

Britney Spears często szokuje swoim odważnym wizerunkiem. Gwiazda zdecydowanie nie należy do osób, które wstydzą się pokazać ciało. Nie było tak i tym razem!

Britney Spears – kariera

Britney Spears w trakcie swojej kariery dorobiła się zaszczytnego tytułu księżniczki popu – do jej hitów bawiły się rzesze fanów, a niektóre utwory cieszą się olbrzymią popularnością nawet dzisiaj. Jednak nawet gwiazdy mają swoje mroczne sekrety – Britney toczyła batalię prawną z rodziną, ponieważ przez bardzo długi czas była pod kuratelą ojca, z której uwolniła się dopiero pod koniec zeszłego roku i właściwie od tego momentu może żyć pełnią życia i o sobie decydować. Britney jest związana z Samem Asgharim i planuje powiększenie rodziny, mimo ogromnej tragedii – jakiś czas temu piosenkarka zaszła w ciążę, ale niestety poroniła.

Britney Spears – Instagram

Sława Britney Spears przyniosła jej rzeszę wiernych fanów, którzy obserwują ją na Instagramie – gwiazda może pochwalić się aż 42 milionami użytkowników, którzy śledzą jej konto! Britney regularnie publikuje tam kadry ze swojego życia prywatnego, nie brakuje też materiałów z podróży. Każde zdjęcie spotyka się z zainteresowaniem fanów, którzy na bieżąco komentują poczynania gwiazdy.

Britney Spears szokuje

Ostatni post Britney Spears na Instagramie jest zbiorem kadrów z publikowanych przez nią materiałów, na których widać pozującą wokalistkę. Na każdym zdjęciu eksponuje ona swój biust i talię, a także delikatnie zsuwa spodenki. Post spotkał się z zainteresowaniem fanów, którzy w pozytywny sposób komentują:

Jesteś najpiękniejsza!

Wspaniała!

Jesteś królową!

Britney Spears kolejny raz szokuje! Pokazała za dużo? [+18]
Na instagramowym koncie Britney Spears nie brakuje odważnych nagrań i zdjęć, które są uznawane za dosyć kontrowersyjne. Teraz pojawił się kolejny post i Britney po raz kolejny nie zostawiła wiele...

Britney Spears pokazuje się bez ubrań w pościeli. Fani są zszokowani! [18+]
Britney Spears od dawna już wstawia na swojego Instagrama szokującego zdjęcia. Często pozuje bez ubrań i swoją wolnością dzieli się z fanami. Ci jednak powoli mają dość roznegliżowanej...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze