"BrzydUla 2". Kiedy ostatni odcinek? Finał sezonu szybciej, niż zakładano?

Czyżby finał serialu: "BrzydUla 2" zbliżał się wielkimi krokami? Wiele wskazuje na to, że nowe odcinki, które wkrótce pojawią się w TV, będą jednocześnie… ostatnimi! Co już wiadomo? Sprawdźcie!

„BrzydUla”. Kiedy koniec serialu? Finał w TV?

Kiedy finał serialu: „BrzydUla 2”? Już wiadomo, że nowe odcinki, które obecnie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7, są jednocześnie ostatnimi. O tym, że historia Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) dobiega końca, mówiło się już od dawna. Teraz w mediach po raz pierwszy pojawiły się pierwsze  ustalenia dotyczące finałowego sezonu. Jak podają „Wirtualne media”, najprawdopodobniej losy Dobrzańskich i ich przyjaciół będzie można śledzić do końca maja tego roku.

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, TVN7 w ostatnim tygodniu maja br. pokaże finałowy odcinek „BrzydUli 2”. Serial pierwotnie miał się zakończyć pod koniec ub.r., ale ze względu na dobre wyniki oglądalności TVN Grupa Discovery postanowiła przedłużyć emisję na pierwsze półrocze tego roku

– można przeczytać na wspomnianej stronie.

Czy koniec „BrzydUli” jest pewny? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie może nastręczyć nieco trudności! W rozmowie z „Wirtualnymi mediami” Katarzyna Mazurkiewicz – szefowa TVN7 – przyznała, iż serial od początku był traktowany jako zamknięty projekt. Czy możliwa jest jednak jego kontynuacja w przyszłości?

Jak skończy się „BrzydUla”? Kiedy ostatni odcinek?

„Wirtualne media” ustaliły, że nadawca w przyszłości może być zainteresowany nowymi odcinkami serialu: „BrzydUla”, jednak najwcześniej za kilka lat.

Powoli żegnamy się z bohaterami „BrzydUli”, ale kto wie – może znowu do nas wrócą, za następne 10 lat

– stwierdziła w rozmowie z portalem Mazurkiewicz.

Jak skończy się „BrzydUla 2”? Czy Ula i Marek wybaczą sobie wzajemne zdrady, a ich małżeństwo uda się uratować? Jak scenarzyści poprowadzą i zamkną wątki takich postaci jak m.in.: Violetta (Małgorzata Socha), Sebastian (Łukasz Garlicki) czy Aleks (Mariusz Zaniewski)? Wiele wskazuje na to, iż odpowiedzi na te pytania widzowie będą mogli poznać za kilka tygodni! Oglądacie „BrzydUlę 2”?

Gwiazda "BrzydUli" pokazała imponującą kolekcję. Tło przyćmiło nawet niecodzienną kreację aktorki! Julia Kamińska zaskoczyła internautów
Julia Kamińska wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, na którym pozuje w długiej sukni. Czujni internauci zwrócili również uwagę na dość oryginalne tło fotografii, a ściślej -...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze