"BrzydUla 2", odcinek 25. Sebastian ratuje Violettę, a Ula chcę poznać prawdę na temat Nadii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

25. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie pełen emocji! Ula będzie chciała dowiedzieć się nieco więcej na temat Nadii, a Sebastian uda się z pomocą uwięzionej Violi. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdźcie!

„BrzydUla 2”, odcinek 25. Emisja w TV w piątek 6.11. Co się wydarzy? Streszczenie odcinka

25. odcinek „BrzydUli 2” już w piątek w TV! Gdzie i kiedy oglądać? Co się wydarzy? Ula wciąż będzie robić wszystko, by dowiedzieć się nieco więcej na temat tajemniczej Nadii, a Sebastian rozszyfruje wołane Violetty o pomoc. Sprawdźcie szczegółowe streszczenie – mamy dla was opis nowego odcinka „BrzydUli”!

Marek wyjeżdża w delegację razem z Nadią, co nie cieszy Uli. Pod nieobecność Dobrzańskiego w firmie zjawia się Paulina. Była narzeczona Marka zostaje przyłapana przez Ulę w momencie przeszukiwania jego gabinetu! Po wyjaśnieniu całej sytuacji Paula odbywa z dawną rywalką „szczerą” rozmowę.

Sebastian raz jeszcze odsłuchuje wiadomość od Violetty. Olszański dochodzi do wniosku, że jest to wołanie o pomoc! Udaje się więc do hotelu, w którym zatrzymała się Kubasińska.

Adam udaje się na badania, a towarzyszy mu Bożenka. Po powrocie do firmy czeka na niego niespodzianka…

„BrzydUla”, sezon 2, odcinek 25. Kiedy i gdzie oglądać?

25. odcinek serialu „BrzydUla” w TV widzowie będą mogli zobaczyć w piątek 6 listopada o godz. 20:00 w telewizyjnej „Siódemce”.

W nowym sezonie „BrzydUli” dzieje się naprawdę wiele! Czy Sebastian i Violetta będą razem, a Marek zdradza Ulę? Czy Dobrzańską czeka metamorfoza? Takie pytania z pewnością nurtują widzów śledzących historie głównych bohaterów. Na telewizyjnych ekranach znów pojawili się m.in.: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Łukasz Garlicki. Jakie losy czekają Dobrzańskich i ich przyjaciół? Tego dowiemy się, oglądając nowe odcinki serialu: „BrzydUla 2” aż 5 razy w tygodniu! Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7 oraz na platformie player.pl.

Intymne zbliżenie i... o krok od zdrady?! W nowej „BrzydUli” będzie się działo!
Co w nowym odcinku "BrzydUli 2"? Ula wciąż będzie robić wszystko, by rozwikłać tajemnicę dotyczącą Nadii, a między Violettą i Sebastianem na nowo odżyje łączące ich...

"BrzydUla 2", odcinek 24. Violetta wpada w tarapaty! Zostanie ukarana przez męża? [STRESZCZENIE]
W 24. odcinku: "BrzydUli 2" Violetta będzie miała kłopoty! Po podpisaniu przez nią umowy z "Febo&Dobrzański" jej mąż - pan Hu - nie będzie krył swojego niezadowolenia. Co więcej, będzie...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "BrzydUla 2", odcinek 25. Sebastian ratuje Violettę, a Ula chcę poznać prawdę na temat Nadii! [STRESZCZENIE ODCINKA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze