"BrzydUla 2", odcinek 37. Ula wie, że Marek ją okłamał! Wreszcie pozna prawdę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nowe odcinki serialu: "BrzydUla 2" będą pełne emocji! Czy Ula, która dowie się, że Marek ją okłamał, pozna całą prawdę? Sprawdźcie streszczenie wtorkowego odcinka serialu!

„BrzydUla 2”, odcinek 37. Emisja w TV we wtorek 24.11. Co się wydarzy? Streszczenie odcinka

Co w nowym odcinku serialu: „BrzydUla 2”? We wtorek widzowie będą świadkami m.in. bankietu w firmie, który będzie pełen nieoczekiwanych zdarzeń. Czy Ula wreszcie pozna tajemnicę Marka? Mamy dla Was streszczenie 37. odcinka!

W firmie Marek, mimo iż przelew od Violetty jeszcze nie doszedł, już zaczyna świętować swój sukces. Jego entuzjazmu nie podziela Adam, który ma złe przeczucia.

Maciek wspiera Anię. Chce też znaleźć pracę, jednak nie wszystko idzie po jego myśli…

Ula dzwoni do Maćka, by podzielić się z nim swoim odkryciem – Marek ją okłamał! Dobrzańska jest załamana.

Violetta szykuje się na imprezę w „F&D”. Okazuje się, że chce jej towarzyszyć również pan Hu! Czy Viola po raz kolejny przechytrzy męża? W międzyczasie Adam odkrywa, że przelew zrobiony przez Kubasińską Hu poszedł na inne konto. Mówi o tym szefowi.

Podczas bankietu Ula niepostrzeżenie wkrada się do gabinetu Marka. Czy wreszcie pozna jego sekret?

„BrzydUla”, sezon 2, odcinek 37. Kiedy i gdzie oglądać?

37. odcinek serialu „BrzydUla” w TV widzowie będą mogli zobaczyć we wtorek 24 listopada o godz. 20:00 w telewizyjnej „Siódemce”.

Nowe odcinki serialu: „BrzydUla 2” już w TV! Dlaczego Marek okłamał Ulę? Czy Dobrzańska pozna prawdę? Kim jest Nadia? To pytania, które mogą zadawać sobie widzowie serialu powracającego po przerwie do TV! Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7, a także online – na platformie player.pl.

"BrzydUla 2". Małżeństwo Uli i Marka się rozpadnie?! Druzgocące odkrycie Dobrzańskiej! [STRESZCZENIE]
To koniec miłości Uli i Marka?! W nowym odcinku serialu: "BrzydUla 2" Ula dokona druzgocącego odkrycia! Co jeszcze się wydarzy? Sprawdźcie streszczenie!

"BrzydUla 2". Biurowy romans ujawniony?! [STRESZCZENIE]
Co w nowych odcinkach "BrzydUli 2"? Czy romans biurowy wyjdzie na jaw? Wiele na to wskazuje! Sprawdźcie, co się wydarzy w odcinku serialu przed jego emisją w TV!

Oceń ten artykuł 5 5

Ogólna ocena "BrzydUla 2", odcinek 37. Ula wie, że Marek ją okłamał! Wreszcie pozna prawdę? [STRESZCZENIE ODCINKA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.