"BrzydUla 2", odcinek 55. Kłopoty u Dobrzańskich i wściekłość Aleksa! Febo dowiaduje się o przekrętach w firmie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co w nowym odcinku serialu: "BrzydUla 2"? Ula znów będzie musiała się zmierzyć z kłopotami zarówno w małżeństwie, jak i w firmie. Czy wspólnie z Sebastianem zdołają zapanować nad szalejącym Aleksem? Mamy streszczenie 55. odcinka!

„BrzydUla 2”, odcinek 55. Emisja w TV w piątek 18.12. Co się wydarzy? Streszczenie odcinka

Co w 55. odcinku serialu: „BrzydUla 2”? Marek powoli zacznie wracać do zdrowia, ale wciąż nie będzie chciał rozmawiać z Ulą. Tymczasem w firmie swoją złość wyładuje Aleks, który zażąda szczegółowych wyjaśnień – sprawdźcie streszczenie 55. odcinka!

Ula jest mocno zaniepokojona telefonem wzburzonego Aleksa. Kiedy Sebastian chce jej wyjaśnić całą sytuację, Marek się wybudza!

W firmie wściekły Aleks szuka dokumentów „F&D”, a swoim zachowaniem wzbudza postrach wśród pracowników. Febo odkrywa, że otrzymywali sfałszowane raporty!

Ula chce wreszcie szczerze porozmawiać z Markiem, jednak przeszkadza im pilne wezwanie do firmy. Tymczasem do Marka dzwoni Adam, który mówi mu o fatalnym stanie w „F&D”. Z kolei Ula udaje się na konfrontację z Aleksem. Czy dołączy do nich… Marek, który na własne żądanie wypisał się ze szpitala?

„BrzydUla”, sezon 2, odcinek 55. Kiedy i gdzie oglądać?

55. odcinek serialu „BrzydUla” w TV widzowie będą mogli zobaczyć w piątek 18 grudnia o godz. 20:00 w telewizyjnej „Siódemce”.

Zdrada, wypadek, problemy finansowe – nowe odcinki „BrzydUli 2” przyniosły sporo emocji! Zarówno Ula (Julia Kamińska), jak i Marek (Filip Bobek) będą musieli zmierzyć się z kolejnymi kłopotami, które nie opuszczają rodziny Dobrzańskich. Czy zakochani zdołają sobie wzajemnie wybaczyć i wreszcie wszystko wyjaśnić? Przekonamy się o tym, śledząc nowe odcinki serialu. Kolejne epizody „BrzydUli 2” pojawią się w przyszłym roku.

Kiedy 56. Odcinek serialu: „BrzydUla 2” w TV i online?

Emisja 56. odcinka serialu zagości w TV najprawdopodobniej w poniedziałek 4 stycznia o godz. 20:00 w TVN7, a nieco wcześniej – bo już w piątek 18 grudnia – online: na platformie player.pl. Będziecie oglądać?

"BrzydUla 2". Ula pozna prawdę na temat wypadku Marka?! [STRESZCZENIE]
W 54. odcinku serialu: "BrzydUla 2" będzie się działo! Ula wreszcie dowie się o wypadku Marka, ale czy pozna całą prawdę? Czy Aleks przyzna się do winy? Sprawdźcie streszczenie nowego odcinka!

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena "BrzydUla 2", odcinek 55. Kłopoty u Dobrzańskich i wściekłość Aleksa! Febo dowiaduje się o przekrętach w firmie [STRESZCZENIE ODCINKA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze