"BrzydUla" po latach. TVN publikuje pierwsze oficjalne zdjęcie głównej bohaterki!

"BrzydUla" powraca po ponad dekadzie przerwy. Stacja TVN w końcu oficjalnie potwierdziła te informacje, publikując pierwsze zdjęcie tytułowej bohaterki. Tak będzie wyglądała w nowym sezonie postać grana przez Julię Kamińską.

„BrzydUla” wraca z trzecim sezonem

„BrzydUla”, czyli hit TVN-u sprzed lat, powraca po ponad dekadzie przerwy. Chociaż serial, który był emitowany w latach 2008-2009 doczekał się zaledwie dwóch sezonów, to podbił serca widzów, którzy od dawna marzyli o jego wielkim powrocie. Teraz marzenia fanów „BrzydUli” stają się rzeczywistością, albowiem powstaje trzecia seria tej kultowej produkcji.

O powrocie „BrzydUli” mówiło się już o dawna. Zdjęcia do nowego sezonu miały rozpocząć się już w kwietniu, jednak plany te zostały pokrzyżowane przez epidemię koronawirusa w Polsce. Nagrania przeniesiono na czerwiec i – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – widzowie będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami „BrzydUli” jeszcze jesienią tego roku.

"BrzydUla" będzie miała nowych amantów. Do obsady dołączą dwaj przystojniacy [FOTO]
"BrzydUla" po przeszło dekadzie przerwy doczeka się nowych odcinków. Kultowy serial wkrótce powróci na antenę, a widzowie poznają pierwsze szczegóły dotyczące nowego sezonu. Będą...

Tak będzie wyglądać „nowa” Ula Cieplak

Według niedawnych doniesień „Super Expressu” w trzecim sezonie „BrzydUli” ma powrócić większość aktorów znanych z dawnej obsady, nie zabraknie również nowych postaci. „BrzydUli” nie sposób wyobrazić sobie oczywiście bez Julii Kamińskiej, czyli odtwórczyni tytułowej postaci. To właśnie rola Uli Cieplak przyniosła aktorce największą rozpoznawalność.

Jak będzie wyglądać grana przez Julię Kamińską postać w nowym sezonie? TVN opublikował właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie. Dodajmy, że fotografie przedstawiające charakteryzację „nowej” Uli Cieplak pojawiły się w sieci już wcześniej w tym tygodniu. Teraz stacja TVN potwierdziła, że właśnie zmieniła się przez lata serialowa „BrzydUla”.

Nie tylko "BrzydUla". Na antenę po latach wraca serial TVN-u z Pawłem Wilczakiem!
Od dłuższego czasu dużo mówi się o głośnym powrocie "BrzydUli". Okazuje się, że to nie jedyna produkcja, którą TVN zamierza wznowić po latach przerwy. Wrócić z nowymi...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "BrzydUla" po latach. TVN publikuje pierwsze oficjalne zdjęcie głównej bohaterki! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze