Była rajska posiadłość Bruce'a Willisa znów do kupienia! Ile trzeba zapłacić za luksusy?

Bruce Willis niedawno zakończył swoją karierę. Kilka lat temu aktor wyzbył się kilku luksusowych nieruchomości. Teraz na sprzedaż wystawiono jedną z jego rajskich posiadłości. Cena zwala z nóg!

Luksusowa posiadłość Bruce'a Willisa wystawiona na sprzedaż

Przed zakończeniem kariery aktorskiej Bruce Willis wyzbył się wielu atrakcyjnych nieruchomości. Teraz najpiękniejsza posiadłość, która niegdyś była w posiadaniu gwiazdora "Szklanej pułapki", znów została wystawiona na sprzedaż. Mowa o rajskim zakątku, zlokalizowanym na terytorium Turks i Caicos, we wschodniej części archipelagu Bahamów na Karaibach.

Rajski zakątek Bruce'a Willisa na Karaibach

Bruce Willis stworzył swój luksusowy kurort na plaży prywatnej wysepki Parrot Cay. Grunty kupił w 2000 roku, po czym przystąpił do budowy kompleksu rekreacyjnego. W ciągu kolejnych czterech lat powstały trzy wille, w których można było skorzystać z 12 sypialni i 14 łazienek. W jednej z nich aktor stworzył strefę rozrywkową z jadalnią, barem, salą kinową i ogromnym placem zabaw dla dzieci. Drugi dom służył mu jako apartament, zaś w trzecim spali goście. Dodatkowym udogodnieniem stał się prywatny widok na zatokę.

Cena posiadłości zwala z nóg!

Willis sprzedał swój "tropikalny raj" trzy lata temu. Transakcja opiewała wtedy na 27 mln dolarów, czyli nieco ponad 115 mln złotych. Teraz kurort znów został wystawiony na sprzedaż przez obecnego właściciela, jednak po znacznie wyższej cenie. Dziś za byłą posiadłość Bruce'a Willisa trzeba zapłacić 37,5 mln dolarów, czyli ok. 160 mln złotych. Nabywca nieruchomości przerobił to miejsce na luksusowy pensjonat dla bogatych gości z USA. Wszystko dlatego, że kurort jest dobrze skomunikowany dzięki lotnisku na pobliskiej wyspie Providenciales. Czas lotu z Miami wynosi około 90 minut, a z Nowego Jorku – 3 godziny.

Bruce Willis zakończył karierę

Pod koniec marca do mediów trafiło oświadczenie rodziny Bruce'a Willisa. Poinformowano w nim, że aktor kończy karierę z uwagi na chorobę. 67-latek cierpi na afazję, czyli zespół zaburzenia rozumienia i mowy. Przyczyną wystąpienia tej grupy objawów jest najczęściej udar mózgu, nowotwór lub urazy mózgu.

Niesamowici fani Bruce’a, jako rodzina chcielibyśmy podzielić się informacją, że nasz ukochany Bruce doświadcza pewnych problemów zdrowotnych i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, chorobę, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W związku z tą sytuacją, po dużym namyśle Bruce kończy swoją karierę, która tak wiele dla niego znaczyła

– przekazali bliscy Willisa.

Chris Rock stracił słuch? Komik przerwał milczenie. Po raz pierwszy odniósł się do ciosu Willa Smitha
Echa gali oscarowej 2022 wciąż nie cichną. Podczas uroczystości, aktor Will Smith wymierzył prowadzącemu wydarzenie policzek. Od incydentu minęło już kilka tygodni, lecz dopiero teraz uderzony Chris Rock skomentował sprawę. Komik odniósł się do...

Źródło: RMF MAXXX/PAP Life

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze