hity na MAXXa
hity na MAXXa

Byli parą na "Love Island". Czy związek Asi i Rafała nadal trwa? Pokazali spakowane walizki

Pamiętacie Asię i Rafała z "Love Island 9"? Niektórzy widzowie zastanawiają się, czy uczestnicy minionego sezonu show są razem po programie. Sami zainteresowani aktywnie działają na Instagramie, gdzie podzielili się informacjami z ich życia.

Asia i Rafał na "Love Island". Fot. materiały prasowe
Asia i Rafał na "Love Island". Fot. materiały prasowe

Uczestnicy „Love Island” po programie

Czy jesienią będą nowe odcinki programu: „Love Island. Wyspa miłości”? Odpowiedź może zasmucić fanów telewizyjnego formatu. W jednym z wywiadów prowadząca show – Karolina Gilon – wspomniała m.in. o przerwie w realizacji „LI”:

Tak, to prawda, chowamy „Love Island” do szuflady. To oznacza, że to nie koniec. Nagraliśmy 9 wspaniałych sezonów. Przez prawie 5 lat jeździłam na wyspę miłości. Cudownie wspominam ten czas. Ale przyszedł taki moment, w którym stwierdziliśmy, że potrzebujemy oddechu. Każdy musi odpocząć. I ja i produkcja i nasi widzowie, którzy super, jak się stęsknią. Ta opcja przy „Tańcu z Gwiazdami”, który też miał rok przerwy, super się sprawdziła. Także damy widzom odpocząć, czekamy na super singli. Program się oczywiście odbędzie. Czy to będzie na wiosnę, czy na jesień.

Karolina Gilon ujawnia, co dalej z "Love Island". Ta wiadomość może nie spodobać się widzom!
Gdzie i kiedy będzie można oglądać nowe odcinki programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie wcale nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Prowadząca show - Karolina Gilon -...

W oczekiwaniu na 10. sezon projektu fani chętnie sprawdzają nowe informacje na temat uczestników znanych z poprzednich edycji. Które pary przetrwały? Kto jest razem? Którzy Islanderzy wybrali rozstanie? Wiadomo, że rozpadł się związek zwycięzców: Zuzy i Jarka. Trzecie miejsce zajęli: Asia i Rafał. Jak sytuacja między nimi wygląda dziś? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie. To właśnie tam w ostatnich dniach pojawiło się sporo informacji dotyczących wspomnianego duetu.

Czy Asia i Rafał z „Love Island 9” są razem?

Przypomnijmy: Joanna Baziak i Konrad Bierówka poznali się na „Wyspie miłości”. Początkowo nie byli ze sobą w parze, ale z czasem coraz lepiej się dogadywali. Sporo osób kibicowało Islanderom, wysyłając na nich głosy w finale.

Czy Asia i Rafał są razem po programie? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że miłość między nimi kwitnie! Finaliści szykują się do wspólnego zamieszkania. Starają się także każdą wolną chwilę spędzać razem. Nie jest to łatwe, ponieważ na co dzień dzieli ich wiele kilometrów.

Rafał z „Love Island” przed programem wiódł życie w Danii. Po zakończeniu nagrań wprawdzie wrócił w tamte strony, ale myślami coraz częściej jest już z Asią w ich wspólnym mieszkaniu! Tymczasem Islanderka spakowała walizki i udała się w podróż, by spotkać się z ukochanym. Uczestnicy „LI” wszystkim pochwalili się w sieci. Na nagraniu udostępnionym przez Bierówkę widać, jak m.in. Rafał czekał na Joannę na lotnisku, a także jak ją powitał. Było słodko i romantycznie! Kibicowaliście tej parze, oglądając 9. sezon „Love Island”?

Byli parą na "Love Island". Czy związek Asi i Rafała nadal trwa? Pokazali spakowane walizki

Fot. Instagram @rafal_bierowka

Oceń ten artykuł 9 2

Ogólna ocena Byli parą na "Love Island". Czy związek Asi i Rafała nadal trwa? Pokazali spakowane walizki to: 81% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.