Caroline Derpienski nie chce dłużej ukrywać "latynoskiego miliardera". Jak wygląda jej partner?

Caroline Derpienski od miesięcy snuje w mediach opowieści o swoim narzeczonym, nigdy nie zdecydowała się jednak ujawnić, kim jest "latynoski miliarder" Jack. Aż do tej pory.

Caroline Derpienski – kim jest narzeczony celebrytki?

Caroline Derpienski od kilku miesięcy bryluje w polskich mediach. 22-letnia celebrytka, którą na Instagramie śledzi przeszło 7,6 mln osób, zasłynęła opowieściami o wielkiej amerykańskiej karierze oraz relacji łączącej jej z bogaczem imieniem Jack. Dwa tygodnie temu gościła u Kuby Wojewódzkiego, co odbiło się niezwykle szerokim echem. Wkrótce Derpienski pojawi się w kolejnym telewizyjnym show – 4 października wystąpi w „Damach i wieśniaczkach” w TTV.

O tajemniczym narzeczonym Caroline Derpienski niewiele wiadomo, choć niektórzy podejmowali już próby jego „zdemaskowania”. Z relacji 22-latki wynika, że „latynoski miliarder” Jack ma 60 lat; poznała go, gdy jeszcze jako nastolatka brała udział w pokazie mody w Polsce. Pierwszego spotkania nie wspomina najlepiej.

Z moim amerykańskim miliarderem poznaliśmy się w Warszawie. Byłam modelką, występowałam podczas pokazu mody (...), schodzę ze sceny, jestem na backstage’u i wchodzi sobie jakiś pijany pan. Ja już zaczynam się denerwować, żeby nie zrobił krzywdy, nie było ochrony w ogóle. Nagle ten pan do mnie podchodzi i mówi: „Ale z ciebie gruba baba”

– powiedziała jakiś czas temu Pudelkowi.

Ja miałam 18/19 lat, a mój partner jest ode mnie 35 lat starszy. Moi rodzice na początku byli zaskoczeni, trochę zmartwieni, ale kiedy go poznali, zrozumieli, że jest to ciepła osoba, która ma bardzo poukładane w głowie

– dodała w rozmowie z tym samym serwisem.

Caroline Derpienski i „latynoski miliarder” Jack

Tożsamość narzeczonego Caroline Derpienski wciąż pozostaje tajemnicą. Choć celebrytka dotąd nie chciała ujawniać jego wizerunku, to wygląda na to, że zmieniła w tej kwestii zdanie. Podczas najnowszej sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie zapowiedziała, że zamierza przedstawić światu swojego ukochanego „już niedługo, w tym tygodniu”. W trakcie tego samego Q&A zdradziła też, jak „zdobyć milionera”.

To on ma zdobyć ciebie. Nie goni się faceta. Mnie sam znalazł. Zajmij się sobą, Pracuj, pracuj nad sobą i przyciągniesz kogoś nieświadomie, kto jest na tych samych wibracjach energetycznych

– poradziła osobie, która zadała pytanie.

 

fot. Instagram/@carolinederpienski

Oceń ten artykuł 8 81

Ogólna ocena Caroline Derpienski nie chce dłużej ukrywać "latynoskiego miliardera". Jak wygląda jej partner? to: 8% / 100%, uzyskana z: 89 głosów.