Caroline Derpienski nie ma przyjaciół. "Każdy mnie zrobił w balona". Dlaczego ludzie ją odtrącają?

Caroline Derpienski odpowiedziała na Instagramie na pytanie od internauty, które dotyczyło tego, czy kobieta ma przyjaciół. Jak się okazuje - nie posiada takich osób. Jaki jest powód?

Caroline Derpienski – zmiany w życiu

Celebrytka ogłosiła ostatnio, że planuje całkowitą zmianę wizerunku. Kobieta postanowiła zakończyć publikowanie zdjęć w krótkich ubraniach, które mocno odsłaniają ciało. Zgodnie z zapowiedzią, jej styl miał się stać bardziej classy.

Ale do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć i zajmuje to czasami więcej czasu. Ale nie mogę patrzeć na profile dorosłych starszych dojrzałych kobiet, które TYLKO wstawiają fotki w bikini z 4 literami. Wkraczam niedługo w moją nową erę. Bardziej classy, bo mam dość wizerunku, jaki krąży wokół mojej osoby przez głupie teksty.

Carolina o życiu prywatnym

Na Instagramie kobieta zapowiedziała ostatnio sesję pytań i odpowiedzi. Jedna z osób była ciekawa, czy celebrytka ma jakichś przyjaciół. Jak się okazuje – nie posiada takich osób. Powodem jest to, że wszyscy w jakiś sposób ją oszukali:

Nie, co do jednej osoby, oprócz mojego narzeczonego, każdy mnie zrobił w balona. Albo został podkupiony przez mojego wroga (proszę się domyślić) albo były to osoby fałszywe, które obmawiały za plecami, szerzyły nieprawdziwe informacje.

Caroline zdradziła powody, dlaczego inni mogą ją odtrącać:

Jeśli w grę wchodzą pieniądze, status, inne poglądy na życie, to takie osoby jak ja są odtrącane.

Celebrytka próbowała znaleźć znajomych za granicą, jednak Amerykanki z wyższych sfer nie spełniły jej oczekiwań:

Próbowałam przyjaźnić się z Amerykankami na moim poziomie, jednak pojawiała się zazdrość z ich strony, ukryta konkurencja, chęć rywalizowania o wszystkich oraz niestety większość meetingów siedziały w telefonie, czego nienawidzę, bo to brak szacunku oraz gadały 00% czasu o przedmiotach materialnych.

Kobieta podsumowała temat mówiąc, że nie potrzebuje fałszywych przyjaciół, którzy na siłę będą spędzać z nią wolny czas:

Poza tym jestem introwertykiem i cenię sobie święty spokój. […] Nie potrzebuję fałszywych przyjaciół ani na siłę podlizywać się komuś, żeby spędzał ze mną czas. Imprezować też nie lubię, praca jest dla mnie najważniejsza poza internetem. Wyrosłam z imprez, które w życiu tak naprawdę nic nie dają i twardo stąpam po ziemi.


https://www.instagram.com/stories/carolinederpienski

Oceń ten artykuł 0 0