Caroline Derpienski porzuca dotychczasowy wizerunek. "Welcome in my new era" [FOTO]

Caroline Derpienski ogłosiła na Instagramie zmianę w swoim życiu. Celebrytka oficjalnie zrywa ze swoim ostrym wizerunkiem i stawia na naturalny look. Dokładnie wyjaśniła, jakie rewolucje ma zamiar wprowadzić.

fot. East News
fot. East News

Caroline Derpienski zmienia wizerunek

Jakiś czas temu Caroline Derpienski zaprezentowała na Instagramie zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Zdjęła doczepiane włosy, dzięki czemu uzyskała znacznie lżejszy wygląd uczesania. Najwidoczniej był to tylko początek zmian – teraz celebrytka ogłosiła rewolucję. W najnowszym poście oznajmiła, że ma zamiar zerwać z ostrym makijażem i sztucznymi rzęsami. Wdraża też nowy jadłospis i oddaję się pod opiekę specjalistów w dziedzinie dermatologii, aby zadbać o skórę. "Dollarsowa królowa" przyznała, że zmęczyła ją ciągła pogoń za ideałem, która oznaczała sztuczny wygląd:

Od dłuższego czasu myślałam nad zmianą, męczył mnie idealny standard piękna określony przez niestety wyidealizowany social mediowy świat. Większość kobiet w tym ja, sięgała po wszelkie sposoby aby być idealną lalką na Instagramie aby poczuć się lepiej i nie odstawać od reszty nieistniejącego plastikowego świata. Tony makijażu, tony doczepianych rzęs włosów paznokci.

"Welcome in my new era"

Caroline dumnie nazywa zmianę zupełnie nowym okresem jej życia. Pochwaliła się tym, co zdążyła już wdrożyć. Celebrytka zrezygnowała z charakterystycznych, bardzo gęstych rzęs. Zdjęła doczepiane włosy i znacznie skróciła paznokcie. Korzysta z lekkiego makijażu, ale nie wyklucza też wersji no makeup. Do tego postanowiła zadbać o skórę – skontaktowała się ze specjalistami i zmieniła dietę, w której znalazły się świeże soki i ryby.

W komentarzu dodała:

A i ważna rzecz. Nie potrzebujecie żadnych implantów silikonowych biustów itd żeby być sexy.

Caroline Derpienski zdradza szczegóły spotkania ze Stanowskim. "Miał okazję zobaczyć..."
W Internecie zawrzało po tym, jak Krzysztof Stanowski zapowiedział stworzenie materiału o Caroline Derpienski. Dziennikarz przyznał, że film będzie mocniejszy niż ten o Natalii Janoszek. Ma on ukazać się wkrótce, a "Dollarsowa" zdradziła...

Oceń ten artykuł 3 7

Ogólna ocena Caroline Derpienski porzuca dotychczasowy wizerunek. "Welcome in my new era" [FOTO] to: 30% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.