Caroline Derpienski wprost mówi o swoim związku z Krzysztofem Porowskim. "Nigdzie nie było potwierdzenia"

Caroline Derpienski 27 lutego zorganizowała w Warszawie pokaz mody. Wydarzenie ściągnęło mnóstwo reporterów, którym celebrytka udzielała wywiadów. W jednym z nich poruszyła temat swojego ukochanego, a także sporu z Krzysztofem Stanowskim.

fot. East News
fot. East News

Caroline Derpienski o Krzysztofie Porowskim

Pudelek przeprowadził wywiad z Caroline Derpienski. Nie mogło w nim zabraknąć pytania o Krzysztofa Porowskiego, który jest w mediach przedstawiany jako partner celebrytki. To właśnie na jego temat obszernie wypowiedział się Krzysztof Stanowski w ponad dwugodzinnym filmie. "Dollarsowa królowa" przede wszystkim zaznaczyła, że ona sama nie potwierdziła jakichkolwiek doniesień w tej kwestii. Wyznała jednak, że powrót do trudnych chwil z przeszłości mocno odbił się na bliskich biznesmena:

Przede wszystkim nigdzie nie było potwierdzenia, że podczas spotkania ze Stanowskim siedziałam z Krzysztofem Porowskim. - to jest pierwsza rzecz. A druga rzecz - rozmawiałam z nim i jego rodziną, powiedziałam, że jak mogę, to pomogę. Uważam, że ten człowiek nie zasługuje na rozdrapywanie zabliźnionych ran. To odbiło się na jego bliskich. (...) Ja jestem osobą, która przeżyła to nawet bardziej niż oni wszyscy. Poczułam, że przeze mnie, zainteresowanie moją osobą, ucierpiała niewinna osoba.

Spór ze Stanowskim

Caroline Derpienski zaprosiła Krzysztofa Stanowskiego do Miami, aby ten mógł nagrać o niej materiał. Wydawało się, że całość zakończy się w dobrej atmosferze, jednak kiedy dziennikarz opublikował nowy film, celebrytka się wściekła. Zarzuciła mu obłudę i fałsz, a także zdradziła nawet, że czuje się z jego strony zagrożona. W wywiadzie po pokazie mody powróciła do tematu i nazwała Stanowskiego "pajacem". Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Caroline Derpienski ostro o Stanowskim. Zarzuca mu narcyzm i nienawiść do kobiet. "Dlaczego mnie oszukałeś pajacu?"
Od jakiegoś czasie w mediach głośno jest o Krzysztofie Stanowskim i Caroline Derpienski. Dziennikarz najpierw przygotował dwa filmy na temat influencerki, a najnowszy materiał nie spodobał się kobiecie. Teraz celebrytka udzieliła wywiadu, w którym...

Oceń ten artykuł 8 20

Ogólna ocena Caroline Derpienski wprost mówi o swoim związku z Krzysztofem Porowskim. "Nigdzie nie było potwierdzenia" to: 28% / 100%, uzyskana z: 28 głosów.