Célia Krychowiak niemal nago! Żona piłkarza pokazała zdjęcia topless [FOTO]

Célia Krychowiak z dumą prezentuje niemal nagie ciało na Instagramie. Ostatnio ukochana Grzegorza Krychowiaka pokazała się przed obiektywem topless. Miała na sobie jedynie dolną część bielizny. Zdjęcia z wyjazdu do Arabii Saudyjskiej nie przeszły bez echa w sieci. Pod publikacją pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy!

Ukochana Krychowiaka niemal nago na Instagramie

Célia Krychowiak nie boi się odważnych publikacji w skąpych kreacjach. Na swoim Instagramie chętnie zamieszcza fotografie, na których eksponuje wysportowane ciało. Ostatnio w galerii 30-latki pojawiły się ujęcia z podróży do Arabii Saudyjskiej. Ukochana piłkarza pokazała, jak spędza wolny czas. Nie zabrakło chwil wypełnionych błogim relaksem na leżaku. Modelka przed obiektywem zapozowała topless. Na reakcję internautów nie musiała zbyt długo czekać.

Niesamowita

Boskie ciało

Oszałamiająca

Najpiękniejszy i najseksowniejszy i najzgrabniejszy skarb na ziemi

- czytamy w komentarzach.

Célia Junat i Grzegorz Krychowiak są parą od ponad dekady

Ona ma 30 lat, a on 33. Uczucie połączyło ich ponad dekadę temu i od tamtego czasu są niemal nierozłączni. Polski piłkarz polskiej i francuska fotomodelka są w związku już od 2011 roku. Po 6 latach zakochani zaręczyli się. Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wzięli ślub w grudniu 2019 roku.

Para cieszy się niemałym zainteresowaniem internautów z całego świata. Choć oboje pilnie strzegą swojej prywatności, nie oznacza to jednak, że rezygnują z aktywności w mediach społecznościowych. Zarówno modelka, jak i sportowiec, regualrnie dzielą się kadrami z codzienności na instagramowych profilach.

Marina publikuje zdjęcia ze "ścianki". Fani: "A mówią, że ideały nie istnieją" [FOTO]
Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się nowymi kadrami. Fani nie mogą się napatrzeć! "Ty zawsze pięknie wyglądasz! Nieważne czy dres, czy suknia" - piszą internauci.

Ania Lewandowska wie, jak przyciągnąć uwagę. Na tarasie kręci biodrami i podwija koszulkę w rytm hitu [WIDEO]
Ania Lewandowska zrobiła międzynarodową karierę. Świetnie idzie jej nie tylko w sporcie, ale i biznesie. Często bryluje na salonach i pojawia się w najpopularniejszych czasopismach. Na Instagramie pokazała...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Célia Krychowiak niemal nago! Żona piłkarza pokazała zdjęcia topless [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.