Célia Krychowiak pozuje w odważnym bikini. Modelka wyleciała na kolejne wakacje

Célia Krychowiak najwyraźniej nie przepada za zimnem. Modelka wraz z mężem, Grzegorzem Krychowiakiem, jeszcze przed świętami rozpoczęła swoje egzotyczne wakacje, które nadal trwają. Na Instagramie żony polskiego piłkarza pojawiło się odważne zdjęcie wprost z Zanzibaru.

Célia Krychowiak pozuje w bikini

Célia Krychowiak świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych i jest w ciągłym kontakcie z wielbicielami. Profil pięknej modelki obserwuje na Instagramie ponad 175 tysięcy osób. Ukochana pomocnika reprezentacji Polski w piłce nożnej, Grzegorza Krychowiaka, podobnie jak on interesuje się modą i oprócz bycia modelką, próbuje swoich sił także jako projektantka. Fani ochoczo reagują na każdy kadr, jaki pojawi się w jej instagramowej galerii. Tym razem 28-latka pochwaliła się zdjęciem z kolejnych rajskich wakacji. Zobaczyliśmy ją w odważnym bikini, które świetnie podkreśliło jej rewelacyjną figurę.

Fani z całego świata byli zachwyceni fenomenalną formą modelki i dali temu wyraz w komentarzach. Zdjęcie szybko zyskało tysiące wirtualnych serduszek, a żona Grzegorza Krychowiaka została zasypana komplementami dotyczącymi swojej urody.

Co za widok!

Piękne zdjęcie

Petarda!

Wyglądasz świetnie Celia!

- pisali fani

Niekończące się wakacje

Fotografia pochodzi z gorącego Zanzibaru, coraz chętniej odwiedzanego przez gwiazdy miejsca. To jednak niejedyne z wielu pięknych miejsc, jakie za swój wakacyjny cel obrała Célia Krychowiak. Modelka uwielbia podróże i podczas przerwy w rozgrywkach ligi rosyjskiej, kiedy jej ukochany również ma czas na odpoczynek, nie marnuje ani sekundy. Już przed świętami para wypoczywała na słonecznych Karaibach, aby później wybrać się do Kenii i zjeść śniadanie z żyrafami. Jak widać Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat dzielą ze sobą zarówno pasję do mody, jak i do dalekich podróży. Para jest ze sobą już od 2011 roku, a w 2019 wzięli ślub.

Grzegorz Krychowiak i Célia popijają kawę wraz z żyrafą. To zdjęcie podbija sieć!
Grzegorz Krychowiak wraz z żoną Celią postanowili przeżyć egzotyczną przygodę. Para święta spędziła na Karaibach, a nowy rok przywitała już w Afryce. Ich najnowsze zdjęcie podbija sieć, możemy zobaczyć na nim, jak jedna z żyraf częstuje się kawą z...

 

Oceń ten artykuł 19 33

Ogólna ocena Célia Krychowiak pozuje w odważnym bikini. Modelka wyleciała na kolejne wakacje to: 36% / 100%, uzyskana z: 52 głosów.