Célia Krychowiak w skąpej bieliźnie. Internauci zwrócili uwagę na brzuch żony piłkarza! [FOTO]

Célia Krychowiak zdecydowanie nie boi się odważnych sesji zdjęciowych. Ostatnio w instagramowej galerii ukochanej Grzegorza Krychowiaka pojawiły się śmiałe zdjęcia w bieliźnie. Figura modelki robi wrażenie!

Célia Krychowiak odsłania nagie ciało. Bielizna niewiele zakrywa!

Célia Krychowiak z dumą prezentuje niemal nagie ciało na Instagramie. Ukochana Grzegorza Krychowiaka pokazała się przed obiektywem w skąpej bieliźnie i kozaczkach. Do tego zarzuciła marynarkę i oparła się o ścianę, napinając imponująco wyrzeźbione mięśnie. Internauci zwrócili szczególną uwagę na jej brzuch. 

Idealna

Jesteś motywacją 

Piękna

Super figura

- czytamy w komentarzach. 30-letnia modelka dodała do zdjęć kilka ujęć z siłowni. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda jej praca nad wymarzoną sylwetką. 

Célia Krychowiak należy do grona osób publicznych, które nie wstydzą się odważnych ujęć. Modelka regularnie prezentuje wysportowane ciało na Instagramie. Przy okazji pokazuje też, jak wyglądają jej treningi. Co robi, by jej brzuch, ręce i nogi były tak umięśnione? Zobaczcie sami.

Célia i Grzegorz Krychowiak 

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat tworzą parę od ponad dekady. Piłkarz polskiej kadry narodowej i francuska fotomodelka są w związku już od 2011 roku. Zakochani regularnie dzielą się w mediach społecznościowych wspólnymi ujęciami. Widać na nich, że tworzą zgrany duet, a ich miłość kwitnie! Przypomnijmy, zaręczyny pary odbyły się w 2017 roku w trakcie urlopu na Bora-Bora. A ślub zorganizowano dwa lata później. Célia i Grzegorz złożyli przysięgę małżeńską 24 grudnia 2019 roku.

Ukochana Milika w samej bieliźnie! Piłkarz błyskawicznie zareagował na nagranie Agaty Sieramskiej [WIDEO]
Agata Sieramska nie przestaje zachwycać. 27-letnia modelka zdecydowanie nie należy do grona influencerek, które wstydzą się odważnych sesji zdjęciowych. Ostatnio w jej instagramowej galerii pojawiły się...

Roznegliżowana Marina pozuje w bieliźnie z koronki na... balkonie! "Piękno jest w każdej z nas" [ZDJĘCIE]
"Boska", "Piękna", "Idealna" - takie komentarze pojawiły się pod najnowszą publikacją Mariny. Ukochana Wojtka Szczęsnego opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym pozuje ubrana jedynie...

 

Oceń ten artykuł 0 3