Chcielibyście wejść w posiadanie gitary Eda Sheerana? Każdego stać na taki wydatek!

W rodzinnym mieście Eda Sheerana - angielskim Framlingham - odbyła się loteria, na której wystawiono do wygrania gitarę należącą do tego brytyjskiego artysty. Dochód z gry ma zostać przeznaczony, między innymi na niepełnosprawnych uczniów ze szkoły CEVA Sir Roberta Hitchmana. Kto i za ile kupił gitarę, będącą własnością rudowłosego gwiazdora muzyki pop?

Gra warta świeczki…?

Loteria przyniosła 52 765 funtów, czyli około 300 tys. zł. Stawkę podbił wyjątkowy instrument muzyczny, który był w posiadaniu Eda Sheerana. Oryginalna gitara zawdzięcza swoje zainteresowanie tym, że powstała specjalnie na zamówienie brytyjskiego piosenkarza i zawiera symbol „=”, który promował jego ostatni album. Do instrumentu był dołączony także autograf i dedykacja od Sheerana. Jako dziecko, Ed przeprowadził się do Framlingham w Suffolk w 1995 roku wraz z rodzicami. Później spędzał mnóstwo czasu w Londynie.

Do kogo trafił unikat i za ile? 

Gitarę artysty wygrała Kellie Myers z Ipswich. Nowa właścicielka instrumentu zaznaczyła, że odda gitarę w ręce swoich dwóch synów, którzy będą uczyć się na niej gry. Myers także dodała:

Uwielbiam Eda, który naprawdę wspiera naszą społeczność i lokalne organizacje charytatywne

Co ważne, los na loterię kosztował zaledwie 5 funtów. Zatem można śmiało rzec, że Kellie Myers weszła w posiadanie niepowtarzalnej gitary, wydając na nią jedynie ok. 27,29 zł. Ponadto, Ed Sheeran przekazał na loterię trzy, podpisane stroje piłkarskie: Ipswich Town Footbal Club 2021-22. „Bezcenne” kostiumy trafiły do fanów z Anglii, Francji i Kanady.

Kariera Eda Sheerana…

Piosenkarz przeszedł do historii, co zawdzięcza utworowi „Shape Of You”. Piosenka została odtworzona przez 3 miliardy użytkowników platformy Spotify i równocześnie stała się pierwszym dziełem z taką liczbą wyświetleń. Kompozycja Eda Sheerana pochodzi z jego trzeciego albumu „÷ (Divide)”. Inne utwory autorstwa gwiazdora, które przyniosły mu sławę, to: „Bad Habits”, „Perfect”, „I See Fire”, czy „Thinking Out Loud”.

Źródło: PAP

Czytaj też:

Ed Sheeran mógł zabić Eltona Johna! Muzyk opowiada o wypadku na planie „Merry Chirstmas”
Sheeran podzielił się mrożącą krew w żyłach historią. Jak sam przyznał, prawie zabił Eltona podczas kręcenia pewnej sceny do teledysku „Merry Christmas”. Ed był przerażony....

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze