Chwile grozy na trasie Karola III. Policja musiała obezwładnić mężczyznę [WIDEO]

Do groźnie wyglądającego incydentu doszło w piątek w Londynie. Tamtejszymi ulicami przejeżdżała kolumna z królem Karolem III. W pewnym momencie z tłumu, który ustawił się, aby przywitać władcę, wyjechał mężczyzna na rolkach. Policja błyskawicznie go obezwładniła.

Wjechał przed samochód

W piątek wieczorem ulicami Londynu przejeżdżała królewska kolumna. Karol III jechał właśnie do Westminster Hall, aby czuwać przy trumnie zmarłej Elżbiety II. Po obu stronach ulicy ustawili się ludzie, którzy entuzjastycznie powitali króla. W pewnym momencie doszło jednak do incydentu, który został uwieczniony przez jedną z osób nagrywających przejazd kolumny. Z tłumu wyłonił się mężczyzna, który na rolkach chciał przeciąć trasę jadących samochodów, tym samym niemal lądując pod kołami. Na tę sytuację błyskawicznie zareagowała policja. Delikwent został powalony i obezwładniony, a przejazd króla odbył się bez przeszkód.

Trumna królowej Elżbiety II w Westminster Hall

Tłumy Brytyjczyków stoją w ogromnej kolejce, aby oddać ostatni hołd zmarłej Elżbiecie II. Na stronie rządowej opublikowano wszelkie niezbędne wskazówki i wymagania. Ostrzeżono również, że kolejki mogą być naprawdę spore i obywatele muszą przygotować się na to, że mogą w nich stać nawet całą noc. W piątek o północy sznur ludzi rozciągnął się na 7,5 kilometra. Czas oczekiwania na wejście do Westminster Hall wynosił 9 godzin.

Co ciekawe, pojawiły się teorie, że w trumnie tak naprawdę nie ma ciała królowej Elżbiety II. W tym temacie wypowiedział się ekspert, o czym pisaliśmy tutaj:

Szokujące przypuszczenia na temat trumny Elżbiety II: "Najprawdopodobniej ciała w trumnie nie ma"
Tłumy ludzi stoją w kolejce do Pałacu Westminsterskiego, aby oddać hołd zmarłej Elżbiecie II. Ekspert cytowany przez serwis "Medonet" podał jednak w wątpliwość to, czy ciało monarchini...

W sieci pojawiły się również nieoficjalne informacje na temat prawdopodobnej przyczyny śmierci monarchini:

Tydzień temu zmarła królowa Elżbieta II. Jakie były przyczyny śmierci? Eksperci mają przypuszczenia
8 września zmarła królowa Zjednoczone Królestwa - Elżbieta II. O jej śmierci poinformował Pałac Buckingham, jednak przyczyna zgonu nie została oficjalnie podana. Tą zagadkę...

Tuż przed śmiercią Elżbieta II napisała tajny list. Ma on zostać otwarty dopiero w 2085 roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

Królowa Elżbieta II zostawiła "tajny list". Jego treść pozostanie tajemnicą do 2085 roku
Kilkanaście lat temu Królowa Elżbieta II napisała "tajny list". Odręczna notatka miała zostać zamknięta w kapsule czasu. Jej treść zostanie ujawniona w 2085 roku.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Chwile grozy na trasie Karola III. Policja musiała obezwładnić mężczyznę [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.