Ciąg dalszy rewolucji w "Pytaniu na śniadanie". Kto dołączy do show? Mowa o znanej aktorce!

Szykują się kolejne zmiany w TVP, a dokładniej - w "Pytaniu na śniadanie"? Wiele na to wskazuje! Jak podają media, wkrótce do grona osób tworzących projekt ma dołączyć znana aktorka. O kim dokładnie mowa?

Nowi prowadzący w „Pytaniu na śniadanie” 

Od kilku tygodni nie milkną echa zmian w Telewizji Polskiej. Najbardziej widocznym przykładem modyfikacji u publicznego nadawcy są roszady wśród gospodarzy „Pytania na śniadanie”. Po tym, jak dotychczasowi prowadzący (w tym m.in.: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Izabella Krzan, Tomasz Kammel czy Ida Nowakowska) pożegnali się z widzami „PnŚ”, ich miejsce zajęły następujące duety:

  • Joanna Górska i Robert Stockinger,
  • Klaudia Carlos i Robert El Gendy,
  • Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz,
  • Beata Tadla i Tomasz Tylicki,
  • Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Jak się okazuje, to nie koniec zmian! Telewizja Polska poszukuje nowych dziennikarzy, zapraszając wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w specjalnym castingu. „Wirtualne media” z kolei dotarły do informacji o kolejnych nowościach: tym razem mowa o „wzbogaceniu” wydań, a także o innym sposobie tworzenia materiału.

„Pytanie na śniadanie” i zmiany

Jak podaje wspomniane źródło, w „Pytaniu na śniadanie” już pojawiły się specjalne cykle.

Ostatnio pojawiło się sporo nowości. Mamy cykl o książkach „Czytamy”, który prowadzi w pięknej scenografii niesamowicie barwny pedagog Jakub Tylman. W jego programie biorą udział dzieci z TVP ABC, a Kuba czyta im fragmenty książek. W programie „Czas na zwierza” wykorzystywane są zdjęcia zwierząt i filmy, które wyglądają jak z „National Geographic”. Mamy też nowy cykl „Ekologicznie”, w którym zajmujemy się tematami segregacji śmieci, nowych zapisów dotyczących ekologii, dbania o Ziemię i środowisko – relacjonowała dla „Wirtualnych mediów” Kinga Dobrzyńska: szefowa programu.

Wspomniała również o zaplanowanych usprawnieniach, mających na celu zwiększenie dynamiki wydań „Pytania na śniadanie”:

(…) Będziemy też w ciągu roku częściej wychodzić ze studia. Nie chcemy, żeby program to były tylko rozmowy na kanapach. Będą wywiady z największymi gwiazdami i wizyty w piekarni (…). Zaczynamy nagrywać w miejscach nieoczywistych, np. na balkonie. Wszyscy są chętni, żeby robić kroki do przodu i nie stać w miejscu.

Magdalena Różczka w „Pytaniu na śniadanie”?

Dobrzyńska zakończyła tajemniczą zapowiedzią:

Planujemy, aby w „Pytaniu na śniadanie” ze wzruszającymi reportażami dołączyła znana i lubiana, mało udzielająca się w mediach aktorka.

„Plotek”, powołując się na swoich informatorów, podaje, że ma być to Magdalena Różczka. Aktorkę w ostatnim czasie widzowie mogli podziwiać m.in. w 3. części serialu: „Rojst”. Czy rzeczywiście dołączy do grona ekipy show TVP? Jak dotąd brak oficjalnych informacji w tej sprawie.

To nie koniec zmian w "Pytaniu na śniadanie"? Chodzi o znanego dziennikarza!
"Pytanie na śniadanie" ostatnio przeszło sporą rewolucję. W programie pojawili się bowiem nowi prowadzący. Czy to nie koniec modyfikacji?

Oceń ten artykuł 3 17

Ogólna ocena Ciąg dalszy rewolucji w "Pytaniu na śniadanie". Kto dołączy do show? Mowa o znanej aktorce! to: 15% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.