Ciężarna Joanna Krupa bez stanika. Zmysłowe zdjęcie modelki trafiło do sieci

Joanna Krupa niebawem zadebiutuje w zupełnie nowej roli! Już za kilka tygodni modelka po raz pierwszy zostanie mamą, a radością płynącą z oczekiwania na narodziny córeczki chętnie dzieli się w sieci. Jedno z ostatnich opublikowanych przez nią zdjęć "z brzuszkiem" w szczególności zainteresowało internautów, a wszystko przez ubiór, jaki "Dżoana" ma na sobie...

Wyjątkowy czas


Będąca w ciąży Joanna Krupa zdążyła już przyzwyczaić już obserwujących jej profile internautów do ciekawych zdjęć „z brzuszkiem”. W instagramowej galerii modelki raz po raz pojawiają się bowiem kadry, na których przyszła mama z dumą prezentuje swoje ciążowe krągłości. Wśród publikowanych przez nią fotografii nie brakuje również dość odważnych ujęć pochodzących z niedawnej sesji zdjęciowej; widać na nich, że „Dżoana” jest w pełni świadoma swojej urody. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie, na którym jego bohaterka odziana jest w jasną tunikę mocno podkreślającą jej biust.

„Kobiecość w pięknym wydaniu”

O tym, że fotografia opublikowana przez Joannę Krupę wywołała ogromne wrażenie na użytkownikach sieci, świadczyć mogą pozostawione przez nich komentarze, w których nie kryli zachwytu:

„Cudowne zdjęcie, pięknie wyglądasz”

„kobiecość w pięknym wydaniu”

„Hot mamuśka”

„Jedno z piękniejszych zdjęć kobiety w ciąży, jakie widziałam”

– to tylko kilka z wielu słów, jakie znalazły się pod wspomnianym ujęciem. Na razie nie wiadomo, jak Joanna Krupa i jej partner – Douglas Nunes – nazwą swoją córkę. Jak myślicie, na jakie imię zdecyduje się para?View this post on Instagram

It’s a girl ‍‍ ..

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on


View this post on Instagram

Mamas girls night out #28weekspregnant

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Oceń ten artykuł 3 8

Ogólna ocena Ciężarna Joanna Krupa bez stanika. Zmysłowe zdjęcie modelki trafiło do sieci to: 27% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.
Komentarze