Cleo już tak nie wygląda? Na nowym zdjęciu oryginalna fryzura i głęboki dekolt! [ZDJĘCIE]

Widzieliście już nowe zdjęcie Cleo? Piękna piosenkarka tym razem pokazała się na Instagramie w nieco innym wydaniu.Gwiazda po raz kolejny zachwyciła i... zaskoczyła swoich fanów!

Cleo zachwyca na Instagramie

Cleo nie przestaje zaskakiwać i… zachwycać! Zdolna artystka, która kilka lat temu szturmem zdobyła polską scenę muzyczną, rozpieszcza swoich fanów. Joanna Klepko – bo to właśnie ona kryje się pod wspomnianym pseudonimem – ma na swoim koncie wiele hitów, które rozbrzmiewają w radiowych głośnikach. „Łowcy gwiazd”, „Dom”, „Za krokiem krok” oraz oczywiście „My Słowianie” – to tylko kilka z utworów wykonywanych przez Cleo, która swoim głosem hipnotyzuje coraz to nowych odbiorców urzeczonych jej głosem. W parze z wokalem idzie także uroda 38-letniej artystki, a sama Cleo jest daleka od eksperymentowania z wyglądem, stawiając na naturalny look.  Każde zdjęcie gwiazdy publikowane na Instagramie zdobywa mnóstwo pochlebnych komentarzy i nie inaczej było tym razem – niedawno Cleo opublikowała bowiem nową fotografię, na której z tajemniczym uśmiechem spogląda wprost w obiektyw. Uwagę zwraca zarówno dość oryginalna fryzura, jak i strój gwiazdy – zakończony głębokim dekoltem.

„Ale Ty jesteś piękna”

W opisie do wspomnianej fotografii Joanna Klepko zwróciła się bezpośrednio do internautów, jednocześnie zdradzając, co aktualnie dzieje się w jej życiu:

Jak tam łapiecie słoneczne dni? Ja ledwo nadganiam zaległości, od maja praktycznie non stop poza domem. Kocham to co robię, ale czasem marzę o tym, żeby móc przedłużyć dobę do 40 godzin. Piszcie co u Was.

Podczas gdy jedni użytkownicy sieci w komentarzach dzielili się swoimi przemyśleniami, inni zajęli się komplementowaniem bohaterki ujęcia:

Ale Ty jesteś piękna (…),

Ślicznie wyglądasz,

Pięknie, słonecznie,

Cudowna!

Instagram Cleo śledzi spora grupa fanów – to blisko milion followersów! Sama artystka dba o to, by na jej kontach w sieci nie wiało nudą, publikując coraz to nowe posty. Jak myślicie, czym zaskoczy nas następnym razem?

Cleo padła ofiarą oszustów! Wykorzystali jej wizerunek do swoich działań
Cleo padła ofiarą oszustów! Wizerunek jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek został wykorzystany do promowania produktów, które mogą szkodzić zdrowiu. Piosenkarka w swoim poście w mediach...

Oceń ten artykuł 34 12

Ogólna ocena Cleo już tak nie wygląda? Na nowym zdjęciu oryginalna fryzura i głęboki dekolt! [ZDJĘCIE] to: 73% / 100%, uzyskana z: 46 głosów.
Komentarze