Cleo pręży ciało w prześwitującej mini. Fani zbierają szczęki z podłogi: "Mam zawał!" [WIDEO]

Cleo podgrzała atmosferę, publikując w sieci przykuwające wzrok nagranie. Gwiazda pokazała się na Instagramie w oszałamiającej kreacji z półprzezroczystego materiału i podzieliła się fantastyczną nowiną. To nie są już tylko domysły fanów!

Cleo w show-biznesie

O Joannie Klepko, czyli artystce występującej na scenie jako Cleo, zrobiło się głośno w 2013 roku, kiedy wraz z Donatanem nagrała wielki przebój „My Słowianie”. W maju 2014 roku wokalistka i producent pojechali na Eurowizję i mieli szansę zaprezentować swój hit publiczności z całego kontynentu. Widzowie docenili Donatana i Cleo – w ich głosowaniu reprezentujący Polskę duet zajął bowiem piąte miejsce. Słabe noty od jury sprawiły, że piosenka „My Słowianie” w ogólnej klasyfikacji skończyła na czternastej pozycji.

Cleo wydała nową płytę

Cleo wciąż utrzymuje się na topie i nie zamierza zwalniać tempa. Artystka wykorzystuje swój czas i wydaje kolejne piosenki. W ostatnich latach wylansowała przeboje takie jak „Łowcy gwiazd”, „Za krokiem krok” czy „Dom”. Niedawno wydała kolejny album studyjny. Jej czwarta płyta zatytułowana „VinyLOVA” ukazała się 20 maja 2022 roku. Wokalistka intensywnie promuje wydawnictwo, na którym wśród utworów znalazły się duety z Marylą Rodowicz oraz Dawidem Kwiatkowskim.

Cleo zapowiada nowy klip

Autorka hitu „Za krokiem krok” niezwykle ceni sobie kontakt z fanami, dlatego za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco informuje ich o swoich nowych przedsięwzięciach. Za sprawą swojej ostatniej aktywności na Instagramie gwiazda rozpaliła wyobraźnię miłośników jej talentu. Ci zaczęli podejrzewać, że wokalistka szykuje dla nich coś nowego. Cleo w końcu potwierdziła domysły internautów i podzieliła się gorącym newsem. Zrobiła to pod nagraniem, na którym ubrana w oszałamiającą, obszytą błyskotkami sukienkę mini pręży ciało w rytm viralowego hitu z TikToka.

Dobrego dnia wam życzę

– zwróciła się do fanów i ogłosiła:

Na dniach zapowiem nowy teledysk! Bądźcie czujni

Reakcja była błyskawiczna. Fenomenalna nowina niezwykle ucieszyła obserwatorów Cleo. Miłośnicy urody gwiazdy także nie pozostawili opublikowanego przez nią posta bez komentarza.

Śliczna! Super, już się nie mogę doczekać nowego klipu

Raju, dziewczyno, ale masz ciało

Mam zawał

Aż brak słów, by opisać twoje piękno 

Piękna, seksowna i utalentowana

Jak w jednej osobie może być naraz tyle talentu, urody i charyzmy?

– zachwycają się.

Oceń ten artykuł 1 12

Ogólna ocena Cleo pręży ciało w prześwitującej mini. Fani zbierają szczęki z podłogi: "Mam zawał!" [WIDEO] to: 7% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.
Komentarze