Co dalej z Adrianą Kalską w "M jak miłość"? "Iza jeszcze żyje"

Adriana Kalska w serialu "M jak miłość" wciela się w rolę Izy. Jaka przyszłość czeka wspomnianą bohaterkę? Co nieco zdradziła sama gwiazda, publikując fotografię prosto z planu!

Adriana Kalska jako Iza Chodakowska w „M jak miłość”

Adriana Kalska dzieli się swoim aktorskim talentem zarówno przed telewizyjnymi kamerami, jak i na teatralnej scenie. Produkcje oraz sztuki z udziałem pięknej gwiazdy cieszą się olbrzymim zainteresowaniem! Nic więc dziwnego, że fani Ady Kalskiej chętnie sprawdzają również informacje dotyczące jej życia prywatnego. Istną „skarbnicą wiedzy” jest Instagram: na popularnej platformie „znani i lubiani” zdradzają co nieco. 38-latka należy jednak do grona gwiazd, które raczej oszczędnie dzielą się z innymi taką wiedzą. Stąd też – rozstając się z Mikołajem Roznerskim, opublikowała krótkie oświadczenie, a następnie nie komentowała szerzej tej sprawy.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na początku 2022 roku.

Kalska nie unika za to tematów dotyczących produkcji z jej udziałem. W ostatnim czasie wypowiedziała się na temat dalszych losów jej postaci w serialu: „M jak miłość”. Na jednej z instagramowych relacji zamieściła nowe zdjęcie z krótkim, aczkolwiek wiele mówiącym opisem.

Adriana Kalska na Instagramie

Adriana Kalska w „M jak miłość” występuje od 2015 roku. Scenarzyści połączyli jej bohaterkę z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Zakochani musieli pokonać wiele przeciwności losu, by stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety okazało się, że małżeństwo Chodakowskich także się rozpadło: wszystko przez romans Izy z Radkiem (Philippe Tłokińskii). W nowych odcinkach „M jak miłość” zarówno Izabela, jak i Marcin próbują sobie ułożyć życie na nowo.

Czujni widzowie „Emki” zauważyli, że wątek Chodakowskiej został mocno ograniczony. W sieci zaczęły pojawiać się pytania o dalsze losy dziennikarki. Ada Kalska wyszła naprzeciw takim słowom, publikując na Instagramie nowe zdjęcie z wymownym komentarzem:

Pozdro z planu. Iza jeszcze żyje.

Fot. Instagram @adriana.kalska.official

Jesteście ciekawi, jak potoczy się wątek Izy? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki „M jak miłość”! Kiedy i gdzie je oglądać? „Emka” ma stałą porę emisji w TVP 2 – to poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. Powtórki z kolei są dostępne online – na platformie vod.tvp.pl.

Wybuch namiętności między byłymi kochankami zelektryzował widzów "M jak miłość". "Stara miłość nie rdzewieje"
No to się porobiło! W nowym odcinku "M jak miłość" widzowie byli świadkami wybuchu czułości między Martą (Dominika Ostałowska) a Jackiem (Robert Gonera). Jak fani "Emki" zareagowali na tak zaskakujące poprowadzenie...

Oceń ten artykuł 6 1

Ogólna ocena Co dalej z Adrianą Kalską w "M jak miłość"? "Iza jeszcze żyje" to: 85% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.