Co za obrót spraw! Julia Wieniawa urlopuje z Misterem Polski. "Ładnie, ładnie" [WIDEO]

Młoda aktorka spędza upojne wakacje na Bali. Utrzymuje, iż wypoczywa w gronie przyjaciół. Ale uwadze czujnych internautów nie umknął fakt, że jest z nią także znany i przystojny celebryta, który ma w Polsce rzesze fanek. Julia Wieniawa ujawniła ich wspólny urlop za pośrednictwem niesamowitego wideo.

Julia Wieniawa urlopuje z Misterem Polski

Artystka przebywa na Bali, skąd publikuje wiele zachwycających zdjęć. Niedawno trafiło do sieci nagranie, w którym Julia Wieniawa pokazała, jak nurkuje w lazurowych wodach Morza Balijskiego. Fani aktorki natychmiast wychwycili, że asystują jej dwaj atrakcyjni mężczyźni. Ale żaden z nich nie przypomina Nikodema Rozbickiego, z którym celebrytka oficjalnie jest w związku. Natomiast internauci natychmiast zorientowali się, że jeden z towarzyszy Julii, to Mister Polski.

Co za obrót spraw!

Rafał Jonkisz jest polskim modelem i akrobatą, a także Misterem Polski 2015 oraz półfinalistą Mister World 2016. Był uczestnikiem telewizyjnych programów rozrywkowych, jak „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (2016 rok) i „Agent Gwiazdy” (2019 rok), czy „Dance Dance Dance” (2020 rok). To właśnie on urlopuje na Bali z Julią Wieniawą.

Reakcje fanów

Internauci zachwycają się podwodnym światem, który Julia Wieniawa udokumentowała nagraniem wideo. Nie brakuje też pochlebnych komentarzy pod adresem samej aktorki i jej wyglądu. Towarzysze celebrytki również mogą przeczytać na swój temat słowa uznania…

Ale pięknie!

Ależ zabawa.

Dziewczyna wie, że żyje.

Magia!

Rafał Jonkisz…

Ładnie, ładnie!

Przyjemnie tam macie.

Koledzy jakby zadowoleni. Trochę im się nie dziwię.

To jest życie!

Ale ciacha.

Julia Wieniawa na celowniku

To 23-letnia aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka. Zadebiutowała jako Paulina w serialu „rodzinka.pl” (2013-2020). Również zyskała rozgłos za sprawą roli Ady Michalskiej w serialu „Zawsze warto” (2019–2020). Jest także znana dzięki występowi w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii” (2018 rok). W 2020 roku zagrała główne role w produkcjach, takich jak: „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Julia Wieniawa była partnerką aktora Antoniego Królikowskiego (2017-2018) i muzyka Aleksandra Milwiw-Barona (2019 rok). Natomiast w listopadzie 2020 roku celebrytka potwierdziła swój związek z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Czytaj też:

Julia Wieniawa hipnotyzuje w skąpym bikini. Baraszkuje na Bali. "Sexy" [FOTO]
Młoda aktorka urlopuje na Bali. Obecnie przebywa na Wyspach Gili. Jej niedawne zdjęcie zaskoczyło fanów. Artystka rozpaliła Internet do czerwoności! Julia Wieniawa spędza wakacje w towarzystwie znajomych i dzieli...

Oceń ten artykuł 0 0