Coldplay zaśpiewał "Sen o Warszawie"! Zespół wykonał utwór Czesława Niemena [WIDEO]

Coldplay podczas koncertu w Polsce sprawił, że publiczność oszalała! Zespół wykonał na scenie utwór... Czesława Niemena! W sieci błyskawicznie pojawiły się nagrania tego występu.

Coldplay wystąpił na Stadionie Narodowym

Letni sezon koncertowy trwa w najlepsze! 8 lipca 2022 roku polscy fani zespołu Coldplay przyjechali do Warszawy, aby uczestniczyć w spektakularnym show. Brytyjska grupa zagrała koncert na PGE Narodowym i porwała tłum do zabawy. Uczestnicy wydarzenia usłyszeli największe przeboje formacji, ale to niejedyna atrakcja, która czekała na nich tego wieczoru.

Coldplay zaśpiewał przebój Czesława Niemena!

Chris Martin i jego muzycy mieli wyjątkową niespodziankę dla polskich fanów. Wokalista grał na gitarze jedną ze swoich piosenek, a po chwili niespodziewanie wybrzmiał... fragment przeboju Czesława Niemena – "Sen o Warszawie"! Co więcej, w krótkiej interpretacji brytyjski muzyk zaśpiewał po polsku! Nagrania tej wzruszającej chwili błyskawicznie obiegły media społecznościowe.

I warszawskie kolorowe dni

– możemy usłyszeć na filmikach z koncertu, które pojawiły się w sieci.

@wedrownydegustator

Chris Martin i @coldplay śpiewają „Sen o Warszawie” na Stadionie Narodowym #stadionnarodowy #narodowy #stadion #pgenarodowy #legia #legiawarszawa #czesławniemen #senowarszawie #coldplay #chrismartin #coldplaywpolsce #musicofthespheres #warszawa #koncert #concert

Coldplay w trasie koncertowej

Coldplay zagrał w Polsce w ramach trasy "Music Of The Spheres World Tour", która rozpoczęła się 18 marca 2022 roku. Kolejnym przystankiem w międzynarodowej podróży muzyków jest Berlin. Później zespół wybierze się do Paryża, Brukseli, Londynu i Glasgow. Trasę zakończy koncert w Rio De Janeiro, który formacja zagra 10 września. Tournée promuje dziewiąty album grupy o tytule "Music Of The Spheres", który ukazał się w październiku ubiegłego roku.

Dawid Kwiatkowski na weselu fanki. Pochwalił się zdjęciem na Instagramie
Piosenkarz Dawid Kwiatkowski od lat podkreśla jak ważni są dla niego fani. Bardzo dba o dobry kontakt z nimi. Ostatni znowu ich zaskoczył. Takiej niespodzianki jednak nikt się nie spodziewał...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze