Córeczka Zofii Zborowskiej "przyłapana" podczas snu. Aktorka podzieliła się uroczą fotografią

Lubicie wracać do archiwalnych kadrów? Bo Zofia Zborowska tak! Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie przedstawiające śpiącą córeczkę. Od rozkosznej fotografii trudno oderwać wzrok!

Zofia Zborowska w ciąży

Zofia Zborowska ma przed sobą wyjątkowe chwile! Aktorka znana m.in. z serialu: „Barwy szczęścia” oraz jej mąż – Andrzej Wrona – szykują się do powitania na świecie kolejnej pociechy. Informacja o tym, że Zborowska jest w ciąży, pojawiła się na Instagramie kilka miesięcy temu. Radosną nowinę przekazała… starsza córka pary: Nadzieja!

Ja jestem Nadzia. Będę miała siostrzyczkę! – to słowa wypowiadane przez dziewczynkę na filmiku opublikowanym początkiem listopada.

Teraz ukochana siatkarza jest na końcówce ciąży. Już wiadomo, że niebawem do rodziny aktorki i siatkarza dołączy kolejna córka! W oczekiwaniu na rozwiązanie Zosia Zborowska postanowiła podzielić się z internautami obserwującymi jej konto na Instagramie archiwalnymi fotografiami. Wśród nich znalazło się również ujęcie przedstawiające Nadzieję w towarzystwie czworonożnego przyjaciela rodziny – psiaka wabiącego się Wiesia. Mało tego, zwierzak miał na sobie odpowiedni strój z napisem: „Big sister”, co można przetłumaczyć jako: „Starsza siostra”.

Zofia Zborowska na Instagramie

Zofia Zborowska postanowiła zrobić „porządki” wśród zdjęć. Stąd też na instagramowych relacjach zaroiło się od rozmaitych publikacji przedstawiających aktorkę i jej bliskich na różnych etapach życia. Pojawił się m.in. obraz śpiącej Nadziei i towarzyszącej jej Wiesi. Fotografia została najprawdopodobniej wykonana niedługo po narodzinach dziewczynki, która przyszła na świat w 2021 roku.

Fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dbają o prywatność córeczki. Stąd też nie zdecydowali się na publikowanie w sieci zdjęć oraz nagrań, na których twarz dziecka byłaby w pełni widoczna. Wśród instagramowych postów dostrzec można za to mnóstwo materiałów przedstawiających Nadzieję – pozującą tyłem lub bokiem. Każdy taki wpis otrzymuje wiele pochlebnych komentarzy ze strony użytkowników sieci. Niebawem rodzina Zofii i Andrzeja będzie już w komplecie, a my już serdecznie gratulujemy!

Zofia Zborowska jako singielka. Internauci nie mogą napatrzeć się na jej figurę. Mąż też skomentował [WIDEO]
Zofia Zborowska opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące nagrania. Aktorka wróciła do czasów, kiedy była jeszcze singielką. W komentarzach pojawiło się wiele słów zachwytu. Głos zabrał też jej mąż, Andrzej Wrona.

Oceń ten artykuł 7 7

Ogólna ocena Córeczka Zofii Zborowskiej "przyłapana" podczas snu. Aktorka podzieliła się uroczą fotografią to: 50% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.