Córka Eminema robi furorę w sieci! 25-letnia Hailie na nowych fotografiach! [ZDJĘCIA]

Ponad 25 lat temu Eminem został ojcem! Teraz córka rapera - Hailie - stroni od publicznego dzielenia się szczegółami dotyczącymi swojego prywatnego życia. Nie przeszkadza jej to jednak w prowadzeniu Instagrama, śledzonego przez ponad dwa miliony użytkowników! Jak obecnie wygląda córka Eminema? Sprawdźcie!

Córka Eminema na Instagramie

Nie jest tajemnicą, że Eminem został ojcem bardzo wcześnie. Raper i jego ówczesna partnerka – Kimberley Anne Scott – w grudniu 1995 roku powitali na świecie córkę, której nadali imiona Hailie Jade. Muzyk chętnie wspominał o córeczce w swoich utworach, m.in. w: „Hailie's Song”, „My Dad's Gone Crazy” czy „When I’m Gone”. Sama Hailie niedawno świętowała swoje 25. urodziny – jak obecnie wygląda córka jednego z najpopularniejszych raperów ostatnich lat? 25-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje aktualne fotografie.

Nowe zdjęcia Hailie Scott Mathers w sieci

Instagram Hailie Scott śledzi spore grono użytkowników – to ponad dwa miliony! W internetowej galerii zdjęć dziewczyny nie brakuje zarówno popularnych selfie, jak i ujęć z profesjonalnych sesji fotograficznych. Córka Eminema interesuje się m.in. make-upem, dzieląc się z internautami swoją wiedzą na ten temat i publikując makijażowe tutoriale. Od czasu do czasu pojawiają się także romantyczne fotografie z ukochanym.

Staram się tworzyć posty, które odzwierciedlają moje życie (…).

– można przeczytać w jej biogramie. Niemal każde zdjęcie Hailie jest szeroko komentowane przez internautów, a w pozostawionych przez nich wypowiedziach dominują komplementy. Myślicie, że 25-latka zdecyduje się wkroczyć w świat show-biznesu?

Córka Kobego Bryanta rozpoczyna karierę modelki. "Jestem niezmiernie podekscytowana"
Natalia Bryant, najstarsza córka tragicznie zmarłej legendy NBA Kobego Bryanta, w ubiegłym miesiącu skończyła 18 lat, a teraz rozpoczęła karierę w modelingu. Podpisała kontrakt z jedną z...

Oceń ten artykuł 7 9

Ogólna ocena Córka Eminema robi furorę w sieci! 25-letnia Hailie na nowych fotografiach! [ZDJĘCIA] to: 43% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.
Komentarze