Cyberpunk 2077 wróci do PlayStation Store! Od kiedy gra będzie ponownie dostępna?

Po kilku miesiącach przerwy Cyberpunk 2077 zostanie przywrócony do sklepu z grami PlayStation Store. To dobra informacja dla miłośników gier na sprzęcie od Sony, bo przez pół roku gry nie można było zakupić w sklepie internetowym. Powodem wycofania gry ze sklepu PlayStation były kontrowersje związane z jej działaniem na konsolach.

Cyberpunk 2077 został wycofany z konsol krótko po premierze

Cyberpunk 2077 został wydany 10 grudnia 2020 roku. Choć gra od miesięcy cieszyła się dużą popularnością, to niestety po jej premierze coś poszło nie tak. Gracze wściekli się na ilość błędów oraz bugów w produkcji. Ciśnienie miłośnikom gry na konsolach podniosła jej płynność oraz stabilność na PlayStation 4. Dlatego w związku z fatalnym stanem technicznym gry kilka dni po premierze Cyberpunka 2077 Sony zdecydowało się wycofać grę ze swojego sklepu internetowego i umożliwiło klientom zwrot pieniędzy za zakup produkcji.

Sony Interactive Entertainment przez cały czas dąży do tego, aby zapewnić klientom wysoki poziom satysfakcji. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy wszystkim graczom, którzy kupili Cyberpunk 2077 w PlayStation Store. Sony Interactive Entertainment usuwa też grę Cyberpunk 2077 z PlayStation Store aż do odwołania. – mogli przeczytać wtedy użytkownicy PlayStation.

Na podobny krok zdecydował się chwilę później Microsoft i wycofał grę z internetowego sklepu XBOX-a. Twórcy zapowiedzieli w grudniu 2020 roku, że przez kilka najbliższych miesięcy będą pracować nad poprawą swojej najnowszej gry. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy CD Projekt RED zapowiada, że Cyberpunk 2077 w końcu powróci w cyfrowej wersji na konsole.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cyberpunk 2077 (@cyberpunkgame)

Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store

Cyberpunk 2077 po prawie pół roku przerwy powróci do PlayStation Store. Grę ponownie będzie można zakupić w internetowym sklepie Sony. Producent gry, CD Projekt Red, przekazał oficjalna informację o powrocie cyfrowej dystrybucji Cyberpunka na konsole w swoim oficjalnym komunikacie giełdowym.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 66/2020 z dnia 18 grudnia 2020 r., Zarząd CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation Store począwszy od dnia 21 czerwca 2021 r. – czytamy w treści komunikatu giełdowego.

Oznacza to, że od 21 czerwca miłośnicy wirtualnej rozgrywki na PlayStation będą mogli ponownie zakupić cyfrową kopię Cyberpunka 2077 na swoje konsole. Przypominamy, że wciąż możliwy jest zakup wersji pudełkowej gry w sklepach stacjonarnych. Prawdopodobnie wraz z przywróceniem polskiej produkcji do sklepu Sony wydana zostanie kolejna aktualizacja do Cyberpunka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cyberpunk 2077 (@cyberpunkgame)

CD Projekt padł ofiarą ataku hakerów. Wykradli kody źródłowe gier i żądają okupu
Firma CD Projekt poinformowała na Twitterze o ataku hakerskim, którego padła ofiarą. Cyberprzestępcy uzyskali dostęp do kodów źródłowych największych produkcji polskiego studia, takich jak...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze