hity na MAXXa
hity na MAXXa

Czarne chmury nad "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski zabrał głos w sprawie "likwidacji"

Mikołaj Roznerski dodał nowe zdjęcie. W komentarzu pojawiło się zapytanie dotyczące dalszych losów "M jak miłość". Aktor nie pozostawił wpisu bez odpowiedzi!

Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna na planie "M jak miłość. Fot. AKPA
Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna na planie "M jak miłość. Fot. AKPA

Kiedy „M jak miłość” po wakacjach 2024?

Kiedy nowy sezon „M jak miłość” zagości w TV? Obecnie trwa przerwa w emisji, a serial najprawdopodobniej wróci na „szklane ekrany” po wakacjach. Fanom „Mjm” muszą więc wystarczyć powtórki: te są dostępne online – na VOD.

Obsada „M jak miłość” przedstawia się imponująco. Od lat z produkcją Telewizji Polskiej współpracują m.in.: Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska i wielu innych. Od 2012 roku w hicie występuje również Mikołaj Roznerski. Jako Marcin Chodakowski podbił serca publiczności, a widzowie z niecierpliwością czekają na dalsze losy detektywa. Finał sezonu był bowiem bardzo emocjonujący: Chodakowski został porwany i uwięziony przez gangstera Roberta (Kamil Drężek). Czy Marcin przeżyje? Już wiadomo, że mężczyzna zdoła uciec, ale nie wróci do domu…

Od czasu do czasu w mediach społecznościowych pojawiają się wieści dotyczące kontynuacji serialu. Pytanie o dalsze losy „Emki” padło również pod nowym zdjęciem Roznerskiego. Aktor nie pozostawił go bez odpowiedzi!

Mikołaj Roznerski odpowiada na pytanie o nowe odcinki „M jak miłość”

Mikołaj Roznerski opublikował nowe zdjęcie, na którym pojawiły się aktorki: Michalina Sosna i Julia Kamińska. W sekcji komentarzy jedni komplementowali wspomnianych bohaterów ujęcia, a inni łączyli to, co zobaczyli na fotografii z serialową rzeczywistością:

Jest Marcin!

Cudowni. Mam nadzieję, że Kama go znajdzie.

Marcin to ma dobrze; przy nim zawsze piękne kobiety.

W pewnym momencie pojawiło się pytanie o dalsze losy „M jak miłość”:

Mam pytanie: podobno nie będzie „M jak miłość”, czy to prawda, że likwidują film?

Mikołaj Roznerski zareagował błyskawicznie! Uspokoił zatroskaną internautkę, odpowiadając wprost:

A gdzie tam.

Z kolei produkcja „Mjm” już wcześniej „zdradziła”, że ekipa pracuje na planie, tworząc nowe odcinki. Czekacie na „M jak miłość” po wakacjach?

"M jak miłość". Iza i Kama połączą siły? To nagranie zaskoczyło serialowych fanów!
W nowych odcinkach "M jak miłość", które będą dostępne po wakacjach, sporo się wydarzy! Czy Iza (Adriana Kalska) i Kama (Michalina Sosna) połączą siły, by wspólnie szukać Marcina (Mikołaj Roznerski)? Wspomniane aktorki...

Oceń ten artykuł 0 0